Piotr Stramowski chce zostać ojcem? "Odkłada wszystkie pieniądze". Żona nie jest do końca zachwycona

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w tym roku wzięli ślub. Teraz aktor podobno myśli o powiększeniu rodziny. Takie informacje podał "Fakt".

Piotr Stramowski w tym roku ożenił się z Katarzyną Warnke. Teraz filmowy Majami z „Pitbulla" chce zrobić kolejny krok i zostać ojcem! Zanim to jednak nastąpi, gwiazdor stara się maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut, a zarobione pieniądze dzięki kolejnym rolom odkłada na rodzinę. Takie informacje zdradził "Faktowi" znajomy Stramowskiego.

Piotr teraz często wyjeżdża za granicę. Chodzi na castingi, bo chce dostać ciekawą i dobrze płatną rolę. Odkłada teraz wszystkie zarobione pieniądze, by ubezpieczyć się na przyszłość i nie martwić się o finanse, gdy w końcu zostanie ojcem. Dobrze wie, że zawód aktora jest niepewny i o regularną płacę jest trudno.

Co na to wszystko jego żona, Katarzyna Warnke? Ponoć nie jest do końca zadowolona.

Kasia cierpliwie czeka, chociaż gdy jest sama w stolicy, to narzeka, gdy musi iść sama na czerwony dywan. Przyzwyczaiła się już, że zawsze w blasku fleszy towarzyszy jej Piotrek.

Zaskoczeni?

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Piotr Stramowski chce zostać ojcem? "Odkłada wszystkie pieniądze". Żona nie jest do końca zachwycona
Zaloguj się
 • Gość: chris

  Oceniono 7 razy 5

  On nie chce być stary, gdy już ojcem zostanie to normalne. jest w takim wieku, coś tam już zawodowo osiągnął, także dla niego kolejny cel to rodzina. Ona dopiero przy nim zaczyna się promować i w swoim wieku raczej ani myśli o dziecku. Na parę lat by zniknęła i co dalej... wróciła by do tv i show biznesu w wieku 45-50 lat? Jak tu coraz młodsze, ładniejsze pokolenie nadchodzi.

 • Gość: v

  Oceniono 5 razy 5

  No i fajnie, przynajmniej jest odpowiedzialny i dojrzale pidchodzi do tematu. W dzisiejszych czasach trudno o takich gosci

 • Gość: Popul

  Oceniono 2 razy 0

  Znowu oni. Ja pierd....

 • j-a-ga

  Oceniono 1 raz -1

  Wyjątkowo paskudna i nadęta parka.

 • Gość: Renata

  Oceniono 7 razy -1

  decyduj się Kaśka, bo ci inna urodzi dziecko dla Piotrka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX