Nina Tyrka i Agustin Egurrola wrócą do siebie? "Wciąż się kochają, ale...". Jeszcze więcej zdradza jej wyznanie

Nina Tyrka i Agustin Egurrola wrócą do siebie dla dobra córki? Jak podaje "Twoje Imperium", jest na to szansa.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola rozstali się półtora roku temu. Tancerka wyprowadziła się z apartamentu choreografa z córką i choć żadne z nich nie komentowało przyczyn zakończenia związku, mówiło się, że Tyrka miała dość niezdecydowania Egurroli. Sama, jak przyznała w rozmowie z "Twoim Imperium", zawsze chciała szczęśliwej i pełnej rodziny, której z ojcem Carmen, nie mogła stworzyć. Teraz ponoć pojawiła się szansa, by to naprawić. Marzy o tym sama tancerka, która zapytana przez tygodnik o życzenie na Nowy Rok, odpowiedziała w dość wymowny sposób.

Marzę o tym, by moja córka miała pełną rodzinę nie tylko przy stole świątecznym. Carmen potrzebuje obojga rodziców i w święta, i na co dzień. Bardzo kocha tatę, ale pomieszkiwanie u niego to dla niej za mało.

Wiele też mówi na ten temat wyznanie osoby z otoczenia pary. Ponoć Agustin nadal darzy matkę swojej córki uczuciem.

Prawda jest taka, że on i Nina wciąż się kochają, tylko oboje są zbyt dumni, żeby się do tego przyznać. Ale mam nadzieję, że Agustin wreszcie się otrząśnie i poprosi ją, by na powrót wprowadziła się do niego z córką - czytamy w "Twoim Imperium".

Przez długi czas nie zapowiadało się na to, by para miała szansę do siebie wrócić. Zwłaszcza, że Kubańczyk zaczął spotykać się z 27-letnią Pauliną Kubicką, tancerką znaną z "You Can Dance. Po prostu tańcz". Podobno nie jest to jednak nic poważnego.

"Paulina dzięki niemu ustawiła się finansowo, ale mimo wysiłków, nie zdołała zająć w jego sercu miejsca po Tyrce" - zdradziła "Twojemu Imperium" osoba z otoczenia Egurroli.

Kibicujecie im?

AW

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.