Finał sezonu "Przyjaciółek". Ukochany Patrycji skazany za usiłowanie zabójstwa? Znamy wyrok sądu [SPOILERY]

Bartosz Pańczyk
Jak skończą się najważniejsze wątki najnowszego sezonu "Przyjaciółek"? Wiemy, czy w ostatnim odcinku serialu przed wakacjami Wiktor zostanie skazany za usiłowanie zabójstwa oraz czy Anka ostatecznie rozstanie się z Pawłem. Ostrzegamy, że w tekście jest dużo spoilerów.

Czas na koniec 23. sezonu "Przyjaciółek". Ostatni odcinek, uwielbianego przez widzów serialu widzowie zobaczą 23 maja o godz. 21.10 w Polsacie. Dojdzie w nim do ostatniej rozprawy Wiktora Jeleńskiego, który od wielu odcinków walczył w sądzie, będąc oskarżonym o usiłowanie zabójstwa Adriana Bielewicza (Grzegorz Małecki). Fani serialu dowiedzą się też, czy Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) ostatecznie się rozstaną, co było zagadką przez cały sezon produkcji. 

Zobacz wideo Magdalena Stużyńska podbije zagraniczne rynki?

Ostatni odcinek "Przyjaciółek" przed wakacjami. Wiemy, czy Wiktor jest winny

W trakcie ostatniej rozprawy w 278. odcinku "Przyjaciółek" Anka daje z siebie wszystko. Udaje się jej poddać pod wątpliwość zeznania świadka, ale oskarżyciel ukochanego Patrycji (Joanna Liszowska) nie odpuszcza. Na szczęście w ostatniej chwili Paweł zdobywa nagranie z samochodu, które odmienia losy procesu. Dociera do sądu sekundę przed tym, gdy sąd miał już ogłaszać wyrok. Na dostarczonym przez Strzeleckiego dowodzie widać, że to nie Wiktor wepchnął pod koła samochodu byłego terapeutę swojej żony. Wzruszeniom nie ma końca. 

"Przyjaciółki". Anka i Paweł rezygnują z rozwodu

W ostatnim odcinku 23. sezonu "Przyjaciółek" dojdzie też do rozwiązania wątku z kryzysem w związku Anka i Paweł. Przypomnijmy, że Strzelecki obiecał żonie, że gdy stanie na nogi z wózka inwalidzkiego, odejdzie od niej, jeśli dalej będzie tego chciała. W międzyczasie się nią opiekował. A że prawniczka porusza się już o kulach, po wygranym procesie ukochanego Patrycji, dojdzie między nimi do poważnej rozmowy. - Musimy się zastanowić, czy chcesz zachować dom, czy sprzedajemy go - powie zrezygnowany Paweł. Anka zaskoczy go reakcją, bo nie będzie chciała rozwodu i da mu kolejną szansę. - Popełniłeś straszny błąd. Ale ja byłam niesprawiedliwa. I karałam cię cały czas. A ty wytrzymałeś to, wytrwałeś, byłeś przy mnie cały czas. Bez ciebie nie dałabym rady - wyzna wzruszona. - Dałabyś - usłyszy od męża. - Może, ale nie chcę - stwierdzi. - Kocham cię i będę zawsze - podsumuje Paweł. Co dalej z "Przyjaciółkami"? Wiadomo, że na 278. odcinkach się nie skończy. Polsat podjął już decyzję na nagrania kolejnego sezonu. 279. odcinek "Przyjaciółek", który zaliczy się już do 24. sezonu, fani zobaczą we wrześniu 2024 roku. Dużo zdjęć z ostatniego odcinka serialu przed wakacjami znajdziecie w galerii na górze strony.

Magdalena Stużyńska i Bartłomiej Kasprzykowski w 'Przyjaciółkach'.Magdalena Stużyńska i Bartłomiej Kasprzykowski w 'Przyjaciółkach'. Fot. materiały prasowe Polsat

Czekasz na nowy sezon "Przyjaciółek"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.