Joanna Liszowska miała problemy z nastoletnimi córkami. Musiała udać się do specjalisty

Joanna Liszowska wychowuje dwie nastoletnie córki. Okazuje się, że aktorka miała z nimi spore problemy. Musiała szukać pomocy u specjalisty.

Joanna Liszowska związała się ze szwedzkim milionerem Olą Serneke w 2009 roku. Po roku para zdecydowała się na ślub, a niedługo potem na świecie pojawiły się ich dwie córki. Obecnie Emma i Stella są już nastolatkami, a ich rodzice zdecydowali się na rozstanie i do rozwodu doszło w 2018 roku. Córki pozostały z matką, która miała z nimi problemy ze względu na buntowniczy wiek. Z tego powodu celebrytka zdecydowała się na skorzystanie z porady specjalisty. 

Zobacz wideo Skrzyneczka szczerze o trudnych rozmowach z nastoletnią córką

Joanna Liszowska w szczerej rozmowie wyznała prawdę o wychowaniu nastolatek. "Ja zrozumiałam, skąd się to bierze"

Aktorka jest w polskim show-biznesie od lat i doskonale wie, jak wszystko w nim funkcjonuje. Jej zdjęcia znajdziecie w na górze strony w naszej galerii. Okazuje się, że większym wyzwaniem w jej przypadku było wychowanie córek. Emma i Stella mają odpowiednio 13 i prawie 11 lat, więc obie weszły już w wiek nastoletni. Choć Liszowska starała się, by zbudować z nimi dobre relacje, nastąpił moment buntu i na wszystkie rady mamy reagują krótkim: "No i?". W rozmowie z Marzeną Rogalską w programie "Rogalska Show" gwiazda wyjawiła, że nie wiedziała, jak sobie z tym wszystkim poradzić, co spowodowało, że udała się do psychologa. 

Tyle pracy człowiek włożył w naprawdę fajne relacje, jakie mamy, które chcę pamiętać, bo wiem, że to mi się przyda... Ale zaczyna się to przeobrażać, więc nie mogę tego brać osobiście i chciałabym to zrozumieć. Po prostu poszłam do pani psycholog i powiedziałam, że przychodzę do niej po radę

- wyznała.

Joanna Liszowska poradziła sobie z córkami. Postanowiła wyluzować

Rozwiązanie okazało się dość proste. Psycholożka poradziła Liszowskiej, by na opryskliwe wypowiedzi córek reagować: "Okej, to porozmawiamy, jak już będziesz gotowa". Aktorka zdecydowała, by postawić na luz swojej w relacji z nastolatkami. Celebrytka postanowiła dać im więcej przestrzeni i swobody, by same zdecydowały się na to, aby się przed nią otworzyć. I to zadziałało. 

Ja zrozumiałam, skąd się to bierze i natychmiast po prostu wyluzowałam. W momencie, kiedy wyluzowałam, bo rozumiałam skąd się to bierze (...) to zaczęło funkcjonować

- opowiedziała. 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Joanna Liszowska przeszła metamorfozęJoanna Liszowska przeszła metamorfozę fot. Kapif

Czy rodzice częściej powinni korzystać z rad specjalistów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.