"M jak miłość". Fani wściekli na produkcję. Tego się nie spodziewali. "To nie fair"

Widzowie "M jak miłość" są spragnieni nowych odcinków ulubionego serialu. Nie są zadowoleni z tego, co przyszykowała dla nich produkcja.

Serial "M jak miłość" na przestrzeni lat zdołał sobie zbudować silną rzeszę fanów, która z zapartych tchem wyczekuje kolejnego odcinka show. Przypomnijmy, że program emitowany jest w Telewizji Polskiej już od 2000 roku. To czyni go trzecim - po "Klanie" oraz "Na dobre i na złe" - najdłużej produkowanym serialem telewizyjnym w Polsce. W ostatnim czasie produkcja show zapowiedziała finał trwającego sezonu. Widzom nie spodobało się, że tak szybko będą musieli rozstać się z ulubionymi bohaterami.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan ocenia zmiany w mediach publicznych

"M jak miłość". Fani wściekli na produkcję. Chodzi o rychłe zakończenie sezonu

"W tym wątku nie padło jeszcze ostatnie słowo… Dwuodcinkowy finał sezonu 'M jak miłość' już w najbliższy poniedziałek i wtorek! Nie przegapcie" - czytamy na Instagramie serialu. Widzowie nie ukrywają rozczarowania, że sezon ulubionego show skończy się aż miesiąc przed rozpoczęciem wakacji. "Do wakacji miesiąc, a już koniec sezonu?", "Jeszcze trochę i w marcu skończycie sezon...", "Dlaczego tak szybko kończycie sezon? Kiedyś serial był emitowany do końca czerwca", "To już koniec? Przecież wakacje są za ponad miesiąc, a jeszcze przerwy były w ciągu roku. To nie fair, sezon powinien skończyć się w ostatnim tygodniu szkolnym", "Dno i trzy metry mułu" - czytamy głosy rozczarowanych internautów. Warto wspomnieć, że zakończenie sezonu "M jak miłość" związane jest z rozpoczęciem rozgrywek Euro 2024.

 

"M jak miłość". Joanna Koroniewska wróci do Grabiny?  

Ostatnio w "M jak miłość" wrócił wątek Małgosi Mostowiak, którą przed laty odgrywała Joanna Koroniewska. Przypomnijmy, że aktorka odeszła z serialu, a jej bohaterka zaginęła. Od niedawna plotkuje się, że za jakiś czas na planie "M jak miłość" w roli Małgosi Mostowiak pojawi się nowa aktorka. O skomentowanie doniesień zapytaliśmy Teresę Lipowską. - Nie mam na ten temat zdania, zagram, co mi napiszą. Ale nie sądzę, że tamta, co ją grała, znowu ją zagra. Tylko ktoś nowy jak coś. Ale nic nie wiem, nic takiego jeszcze z Małgosią nie grałam. Zdjęcia cały czas trwają, nawet w poniedziałek nagrywam nowy odcinek - powiedziała Plotkowi seniorka rodu Mostowiaków.

Który z tych seriali lubisz najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.