Małgorzata Rozenek miała wypadek na planie programu TVN. "Upadłam i myślałam, że umrę"

Małgorzata Rozenek-Majdan zwijała się z bólu, gdy niespodziewanie upadła. Mówi, że było to w trakcie zdjęć do jej najnowszego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", który od niedawna można oglądać w TVN.

Ostatnie miesiące były bardzo wymagające dla Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN w pocie czoła pracowała na planie programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", który wymagał od niej ekstremalnych wyzwań. Okazuje się, że jedno z nich przypłaciła zdrowiem. Przerosły ją treningi biathlonowe w Dusznikach Zdrój, które łączą biegi narciarskie ze strzelectwem. - Tor był nieprzygotowany. Były bardzo trudne warunki, a te narty są niezwykle trudne do tego, żeby je ogarnąć. Są strasznie długie i strasznie cienkie. Po prostu jeden upadek, drugi upadek, piąty upadek, już dwudziesty - zaczęła swoją opowieść w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl i wyznała, co zdarzyło się później.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o chwilach grozy na lotnisku. Jakie znaczenie ma w tym jej syn?

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza kulisy wypadku

Niestety, przygotowania do kolejnego odcinka okazały się opłakane w skutkach. Małgorzata Rozenek-Majdan wprawdzie początkowo mimo przeciwności się nie poddawała, ale w końcu nabawiła się kontuzji. - W pewnym momencie jak upadłam i poczułam, jak mi strzela coś w kolanie, ból był taki, że myślałam, że umrę. To jest taki nieprzyjemny moment, w którym nagle zaczynasz myśleć o bardzo wielu rzeczach. Co dalej z programem, co dalej z nogą, jak my to ogarniemy produkcyjnie, kiedy mam o tym wszystkim powiedzieć. Bo masz takie poczucie, że wszyscy są w tym razem z tobą. Poczucie odpowiedzialności też za ten projekt - dodała. Na szczęście prezenterce udało się szybko wrócić do sprawności. Nie wpłynęło to też znacząco na losy produkcji, która posiadała margines bezpieczeństwa na wypadek nieprzewidzianych sytuacji i mogła przełożyć zdjęcia bez konsekwencji. Początkowo Małgorzata bała się, że program przez to, że nie zostanie ukończony, nie trafi szybko do emisji, a ona na długi czas będzie unieruchomiona. 

Jak coś ma się zepsuć w kolanie, to niech ci się zepsuje to, co mi. Bo to jest jakby najszybsza regeneracja, najłatwiej z tego wrócić. A co więcej, ruch jest jednym ze sposobów na rehabilitację. Ja trafiłam też do świetnego lekarza, do świetnych rehabilitantów i bardzo szybko udało nam się przy takim totalnym sfokusowaniu na temacie to ogarnąć 

- dodała gwiazda.

 

Małgorzata Rozenek w programie  "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" pokazuje prawdziwą trwarz

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan wychodzi poza własną strefę komfortu i podczas katorżniczych treningów ściąga płaszcz idealnego wizerunku. Przyjmuje wyzwania, rzucane jej przez znanych mężczyzn, pokazując swoje prawdziwe ja. Jej rywalami są siatkarz Łukasz Kadziewicz, kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz, aktor Piotr Głowacki, pisarz Łukasz Orbitowski, muzyk Wojciech Łozowski i influencer Kuba Nowaczkiewicz. Zdjęcia z ekstremalnych przygotowań Małgorzaty Rozenek, kiedy jest "w akcji", znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.