"Rolnik szuka żony". Dorota i Waldemar nie są już razem? Oboje zabrali głos. Padły mocne słowa

O Waldemarze i Dorocie z programu "Rolnik szuka żony" ostatnio zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą plotek o rozstaniu. Każde z nich właśnie zabrało głos i odniosło się do sprawy.

Choć dziesiąta edycja programu "Rolnik szuka żony" należy już do historii, to jej uczestnicy nie dają o sobie zapomnieć. Bez wątpienia jednym z najbardziej kontrowersyjnych postaci był Waldemar. Mężczyzna wydawał się być po uszy zakochany w Ewie, jednak w finale dowiedzieliśmy się, że ta relacja nie przetrwała, a Waldemar związał się z Dorotą, którą wcześniej odesłał do domu. Po zakończeniu programu para kontynuowała znajomość, ale od jakiegoś czasu w sieci zaczęły pojawiać się plotki, jakby między tą dwójką źle się działo. Co tak naprawdę dzieje się w ich związku? Oboje odnieśli się do sprawy. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Waldemar padł ofiarą oszustów

"Rolnik szuka żony". Dorota zabrała głos po spekulacjach o rozstaniu 

Fani programu zaniepokoili się, gdy jakiś czas temu Dorota i Waldemar opublikowali wpisy na Instagramie. Te słowa sugerowały, jakby między nimi doszło do poważnej kłótni. Mimo to wiele wskazuje na to, że o kryzysie w ich związku nie może być mowy. Dorota zamieściła na Instagramie krótkie sprostowanie sprawy. Kobieta jasno dała do zrozumienia, że para kontynuuje relację i nie zamierza się rozstawać. "Nadal jesteśmy razem i nic ani nikt tego nie zmieni" - napisała. Wspólne zdjęcia Doroty i Waldemara znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

"Rolnik szuka żony". Waldemar zapewnia, że nie rozstał się z Dorotą

Na tym jednak nie koniec, ponieważ swoje pięć groszy do sprawy postanowił dorzucić także Waldemar. Jak się okazało oświadczenie Doroty nie rozwiało wszelkich wątpliwości. W związku z tym mężczyzna w rozmowie z "Faktem" uchylił rąbka tajemnicy i powiedział nieco więcej na ten temat. "Mogę potwierdzić, że my się nie rozstaliśmy. Wbrew tym wszystkim, którzy nam tego życzą. Wszystko jest ok. Cały czas było. Nie wiem, skąd te insynuacje, że coś miało być nie tak" - tłumaczył. Po czym poinformował, że już niebawem ukochana zamierza się do niego wprowadzić. "Przeprowadzka Dorotki do mnie również jest aktualna. Tak jak zapowiadałem, na koniec czerwca lub na początku lipca to się wydarzy" - wyjaśnił "Faktowi". ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". To koniec wielkiej miłości Doroty i Waldemara? W sieci wrze. Już wiadomo.

Kibicujecie Dorocie i Waldemarowi z "Rolnik szuka żony"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.