"Rolnik szuka żony". To koniec wielkiej miłości Doroty i Waldemara? W sieci wrze. Już wiadomo

Dorota i Waldemar poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Mimo że ich edycja dobiegła już końca, to ich związek budzi ogromne emocje. Od jakiegoś czasu plotkowano, że para nie jest już razem. Jaka jest prawda? Te słowa rozwieją wszelkie wątpliwości.

Już jesienią widzowie TVP zobaczą kolejny, jedenasty sezon formatu "Rolnik szuka żony". W Wielkanoc stacja wyemitowała zerowy odcinek programu, w którym rolnicy i rolniczki opowiedzieli kilka słów o sobie i zachęcili widzów do wysyłania listów. Zdjęcia do nowego sezonu zaczną się w lato, więc czasu na zgłoszenia pozostało niewiele. Nie mniej emocji nadal budzą uczestnicy poprzednich edycji matrymonialnego show TVP1. W sieci aż huczy od plotek na temat rozstania Doroty i Waldemara z dziesiątej edycji. Już wiadomo, czy para faktycznie postanowiła zakończyć związek. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Waldemar padł ofiarą oszustów

"Rolnik szuka żony". Dorota i Waldemar nie są już razem? "Nic się nie zmieniło"

Waldemar jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu "Rolnik szuka żony". W programie wybrał Ewę, ale podczas finału okazało się, że nie są już parą, a rolnik spotyka się z Dorotą. Po programie para mówiła o planach na wspólną przyszłość, ale od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki o ich rozstaniu. Ile jest w tym prawdy? Jak się okazuje, niewiele. Jak donosi informator party.pl związek Doroty i Waldemara ma się znakomicie, a o rozpadzie relacji nie ma nawet mowy. 

Dorota i Waldemar są nadal razem, nic się nie zmieniło. Doniesienia o ich rozstaniu są jedynie plotkami, bo para dogaduje się świetnie - donosi informator party.pl

Waldemar i DorotaWaldemar i Dorota 'Rolnik szuka żony'. Waldemar z radosnym wyznaniem. 'Szczęście mnie dotknęło'. Fot. 'Rolnik szuka żony'/ Facebook

"Rolnik szuka żony". Dorota i Waldemar ucinają plotki. "Jesteśmy przykładem, że warto marzyć, planować i dążyć do realizacji swoich pragnień"

Dorota z programu "Rolnik szuka żony" jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie relacjonuje swoją codzienność. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 46 tysięcy internautów. Ostatnio opublikowała nowe zdjęcie. Pod fotografią dodała kilka słów od siebie. "Wszystko, co jest prawdziwe, jest trwałe. Kochajcie się, przyjaźnijcie się i podpierajcie to prawdziwymi słowami" - podkreśliła Dorota. Kilka słów na temat łączącej ich relacji dodał także Waldemar. Z okazji Wielkanocy rolnik podzielił się w sieci swoimi przemyśleniami. "My z Dorotką jesteśmy przykładem, że warto marzyć, planować i dążyć do realizacji swoich pragnień. Gorąco pozdrawiam wszystkich swoich sympatyków, jak również tych niekoniecznie pozytywnie do mnie nastawionych" - podsumował. Nowe zdjęcie Doroty, które opublikowała w sieci, znajdziecie w galerii na górze strony.

'Rolnik szuka żony'. Waldemar i Dorota'Rolnik szuka żony'. Waldemar i Dorota fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer

Najlepszy program TVP to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.