"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wieści od Kornelii i Marka napłynęły nagle. Fani ruszyli z gratulacjami

Marek i Kornelia z dziewiątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od ponad roku tworzą udane małżeństwo. Ostatnio para postanowiła uczcić niedawną rocznicę zawarcia małżeństwa wspólną podróżą. Kadrami z wakacji pochwalili się w mediach społecznościowych.

Kornelia i Marek to jedyna para z dziewiątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która nadal idzie przez życie razem. Małżonkowie już na początku znaleźli wspólny język i w finałowym odcinku ogłosili, że nadal chcą być razem. Jakiś czas temu uczestniczka zdecydowała się na poważny krok - przyjęła nazwisko męża. Teraz zakochani przekazali kolejną radosną nowinę. Różańscy pochwalili się bowiem ostatnio kadrami ze spóźnionej podróży poślubnej. Dokąd się wybrali?

Zobacz wideo Ekspertka o weselach: Dla cudzoziemców rosół jest absurdem

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wieści od Kornelii i Marka napłynęły nagle. Fani ruszyli z gratulacjami

Kornelia i Marek poznali się dopiero w dniu ślubu. W ich przypadku programowi eksperci wykonali naprawdę dobrą robotę. Między małżonkami od początku zaiskrzyło i do dziś tworzą szczęśliwy związek. Ostatnio para wybrała się w spóźnioną podróż poślubną, czym nie omieszkali pochwalić się w mediach społecznościowych. Z relacji publikowanych przez zakochanych dowiedzieć się, że wybór padł na wyspę Gran Canaria.

Spóźniona podróż z okazji pierwszej rocznicy znajomości i ślubu - napisała na Instagramie Kornelia.

W komentarzach pod postem posypały się gratulacje i życzenia od fanów, którzy od początku kibicowali parze. "Wszystkiego najlepszego dla was kochani, oceanu miłości i spełnienia marzeń", "Dużo miłości kochani na przyszłe lata! Jesteście stworzeni dla siebie, teraz tylko malej Kornelusi albo Kornelka brakuje", "Fajnie, że się kochacie i że jesteście razem. Dużo miłości życzę" - pisali internauci.

Marek i Kornelia 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Marek i Kornelia 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/mrghosttv

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marek opublikował romantyczny wpis. Miał ważny powód

W marcu Marek i Kornelia świętowali pierwszą rocznicę zawarcia małżeństwa. Z tej okazji uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował na Instagramie romantyczny wpis, w którym we wzruszających słowach zwrócił się do żony. "Dziękuję za każdy uśmiech, za każdą chwilę, za twój niezmienny uścisk. Dziś patrzymy w przeszłość z uśmiechem i w przyszłość z nadzieją, a przed nami całe życie pełne przygód i miłości. Niech ta pierwsza rocznica ślubu będzie tylko początkiem naszej nieskończonej historii miłości" - napisał.

Kornelia i Marek 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Kornelia i Marek 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/kornelia.m

Czekacie na dziesiątą edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.