"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia i Marek mają powód do świętowania. To ważny dzień w ich życiu

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają powody do radości. Ostatnio minął rok, odkąd zostali małżeństwem. Uczestnik dziewiątego sezonu formatu zdobył się na wyjątkowy wpis.

Kornelia i Marek postanowili wziąć udział w eksperymencie i zostali małżeństwem w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zakochani od razu złapali wspólny język, co podobało się widzom. Wiele osób twierdziło, że jako jedni z nielicznych mają szansę na kontynuowanie małżeństwa po programie. Jak widać, nie mylili się. Ostatnio minął rok od ślubu Kornelii i Marka. Uczestnik programu opublikował z tej okazji długi wpis. Nie szczędził miłych słów w kierunku swojej żony. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna pokazała partnera. Już go nie ukrywa

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marek to prawdziwy romantyk. "Dziękuję za każdy uśmiech, za każdą chwilę"

Chociaż telewizyjna kariera Kornelii i Marka już dawno się skończyła, to uczestnicy dziewiątej odsłony "Ślubu od pierwszego wejrzenia" prężnie działają w mediach społecznościowych. Ostatnio mężczyzna opublikował na swoim profilu na Instagramie wpis z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Podkreślił, jak bardzo jest wdzięczny za chwile spędzane z ukochaną. "Przeżyliśmy już cały rok jako mąż i żona, ale to dopiero początek naszej niesamowitej przygody. Patrząc w twoje oczy, widzę cały świat i wiem, że jestem w najlepszym miejscu na ziemi" - zaczął. Kolejna część obszernego wpisu Marka to niezaprzeczalny dowód na to, że jest on ogromnym romantykiem. Sami zobaczcie. "Dziękuję za każdy uśmiech, za każdą chwilę, za twój niezmienny uścisk. Dziś patrzymy w przeszłość z uśmiechem i w przyszłość z nadzieją, a przed nami całe życie pełne przygód i miłości. Niech ta pierwsza rocznica ślubu będzie tylko początkiem naszej nieskończonej historii miłości" - czytamy. Na końcu wpisu nie mogło zabraknąć także deklaracji uczuć ze strony Marka. "Kocham cię z całego serca moja gwiazdeczko" - skwitował. 

Kornelia i Marek 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Kornelia i Marek 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Fot. 'Ślub od pierwszego wejrzenia' / screenshot

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauci zachwyceni wpisem Marka. "Piękne słowa"

Pod postem Marka pojawiło się dużo komentarzy od zachwyconych internautów, którzy pospieszyli z życzeniami. "Piękne słowa", "Kochajcie się i szanujcie się do końca świata", "Wszystkiego, co najlepsze na kolejne wspólne lata, dużo miłości oraz realizacji wspólnych planów i marzeń", "Pięknie, dbajcie o tę miłość i o siebie" - pisali w komentarzach. ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Panna młoda rozczarowana wyglądem przyszłego męża. Smutna reakcja

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.