"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł? Tej pary już nie zobaczymy

14. edycja "Tańca z gwiazdami" trwa w najlepsze. Coraz mniej par konkuruje ze sobą o Kryształową Kulę. W ostatnim odcinku kolejni uczestnicy musieli pożegnać się z programem. Na kogo padło?

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Jakiś czas temu rozpoczęła się 14. edycja "Tańca z gwiazdami". Program od wielu lat gromadzi spore grono widzów przed telewizorami. Obecnie taneczne show emitowane jest na Polsacie, a w rolę jurorów wcielają się: Iwona Pavlović, Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Jan Wygoda. Gwiazdy wylewają siódme poty, by za wszelką cenę dotrzeć do finału i powalczyć o nagrodę główną. Niestety, po siódmy odcinku Kryształowa Kula umknęła kolejnemu duetowi. Na kogo padło tym razem?

Zobacz wideo Beata Kowalska odniosła obrażenia podczas "TzG". Spójrzcie na jej plecy!

"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł? 

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" uczestnicy wykazali się w aż dwóch tańcach. Jurorzy po pierwszej części zdecydowali, że najlepiej poradziła sobie Roksana Węgiel i Michał Kassin (jako jedyni zdobyli 40 punktów), a najgorzej Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. W tym odcinku jurorzy byli poruszeni przemianą, jaką przeszła Julia Kuczyńska. Docenili, że Maffashion się bardziej otworzyła. Zachwycili się także Anitą Sokołowską, która pod okiem Jacka Jeschke, rozwinęła swoją bardziej kobiecą stronę. Po zdjęcia z odcinka zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Druga tura zaczęła się od mocnego występu. Jako pierwsza zatańczyła Maffashion, która razem z Michałem Danilczukiem wywalczyła maksymalną liczbę punktów. Tym razem taniec Roksany Węgiel i Michała Kassina oceniono na 39 punktów - Rafał Maserak jako jedyny nie dał "10". Iwona Pavlovic oficjalnie nazwała piosenkarkę "królową tej edycji" i nie kryła zauroczenia jej dojrzałością zarówno życiową, jak i taneczną. Po dwóch tańcach i ocenach jurorów pierwsze miejsce zajmowali Roksana Węgiel i Michał Kassin, a ostatnie? Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, którzy zdobyli w sumie... 23 punkty. Ale to nie oni opuścili show. Decyzją widzów z programem pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. 

"Taniec z gwiazdami". Kogo zobaczymy w ćwierćfinale? 

W przyszłym tygodniu odbędzie się ćwierćfinał. Kogo zobaczymy w odcinku? Fani Roksany Węgiel i Michała Kassina (którzy są przez wielu typowani na zwycięzców) mogą być spokojni. Widzowie mogą też głosować na Anitę Sokołowską i Jacka Jeshke, Julię Kuczyńską i Michała Danilczuka, Macieja Musiała i Darię Sytą oraz Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela. Komu kibicujecie?  ZOBACZ TEŻ: Iwona Pavlović rozczarowana "Tańcem z gwiazdami". Wszystko przez zamieszanie z Kaźmierską. "Mam żal o to".

Zgadzasz się z werdyktem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.