"Taniec z Gwiazdami" wraca po przerwie w wiosennej ramówce, a w jego obsadzie pojawią się nowe twarze. 19 stycznia produkcja oficjalnie poinformowała, że w nadchodzącej edycji umiejętności uczestników oceniać będą Iwona Pavlović, Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Jan Wygoda. W nowej roli debiutuje aż troje jurorów, ale tylko o ostatnim z wymienionych do tej pory milczały media.
Tomasz Jan Wygoda jest absolwentem Wydziału Historii Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach. Jest nie tylko tancerzem, ale też aktorem, choreografem i pedagogiem. Większość życia zawodowego związał z teatrem. Doświadczenie zdobywał m.in. w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu, Teatrze Breton Caffe, Teatrze Współczesnym we Wrocławiu, Teatrze Polskim w Poznaniu czy TR Warszawa. Występował także poza granicami Polski - tańczył w nowojorskim Battery Dance Company, udało mu się też zdobyć stypendium DanceWeb w Wiedniu. Tomasz Jan Wygoda jest także autorem choreografii licznych polskich i zagranicznych przedstawień. Współpracował m.in. z Metropolitan Opera w Nowym Jorku, a wraz z Mariuszem Trelińskim przygotowywał choreografie do sztuk m.in. w operach w Waszyngtonie, Bratysławie czy w warszawskim Teatrze Wielkim - Operze Narodowej.
O życiu prywatnym Tomasza Jana Wygody - przynajmniej na razie - nie wiadomo zbyt wiele. Jak wynika z Instagrama, nowy juror "Tańca z Gwiazdami" kocha zwierzęta i jest szczęśliwym właścicielem kilku uroczych psów. Z profilu Wygody można także wywnioskować, że przyjaźni się z dobrze znanymi w polskim show-biznesie osobami. Jego posty komentowali m.in. Agnieszka Sienkiewicz, Piotr Stramowski czy Katarzyna Warnke.Tancerz i choreograf jest także bardzo zaangażowany w kwestie polityczne i społeczne. W instagramowych wpisach zabierał głos m.in. na temat wsparcia strajków kobiet, praw osób LGBT czy protestował przeciwko wojnie w Ukrainie. Pewnym jest, że Tomasz Jan jest charyzmatyczny i nie boi się mówić tego, co myśli. Z całą pewnością już niebawem będzie o nim bardzo głośno. Zdjęcia nowego jurora "Tańca z Gwiazdami" znajdziecie w galerii na górze strony.
Mglej schudł 40 kg, zaskakując wszystkich sylwetką. Mąż Węgiel zdradził nam sekret swojej przemiany
Szymon Hołownia świętuje dziesiątą rocznicę ślubu. "To była miłość od drugiego wejrzenia"
Gawryluk ujawniła nieznane informacje nt. stanu zdrowia Hołowni. "Przeżywał kryzys"
Zaskakujące wieści o Agacie Dudzie. Dopiero teraz wyciekło, jak brzmi jej drugie imię
Zenek Martyniuk zareagował na wywiad Faustyny. Takiego zachowania nikt się nie spodziewał
Jan Wieczorkowski przeszedł przeszczep włosów. Tak wygląda po prawie roku
Nowe wieści w sprawie śmierci Catherine O'Hary. Aktorka trafiła do szpitala w ciężkim stanie
Piaseczny z tym problemem zmaga się od lat. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał
Gwiazda filmu "Kevin sam w domu" nie żyje. Catherine O'Hara miała 71 lat