W "Dzień dobry TVN" znów nowy duet. To zestawienie zaskoczyło widzów

TVN nie pozostaje w tyle za zmianami w telewizji. Stacja przygotowała dla widzów nie lada niespodzianki. Ostatnie wydania "Dzień dobry TVN" prowadzone były przez nietypowe składy prowadzących. Czyżby Ewa Drzyzga została porzucona przez dotychczasowego partnera?

Ostatnimi czasy jesteśmy świadkami prawdziwej rewolucji, która rozgrywa się w Telewizji Polskiej. Przypominamy, że w krótkim czasie wiele czołowych prezenterów pożegnało się ze stacją. Chodzi m.in. o: Katarzynę Cichopek, Idę Nowakowską czy Annę Popek. Dokonało się również kilka poważnych transferów. Jednym z najgłośniejszych było przejście Roberta Stockingera z "Dzień dobry TVN" do "Pytania na śniadanie". Być może wprowadzane zmiany w mediach publicznych stały się impulsem do odświeżenia niektórych programów w konkurencyjnych stacjach telewizyjnych. Widzowie "Dzień dobry TVN" od dwóch dni mogli oglądać niespodziewane duety. O co chodzi?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o zwolnieniu z "Dzień dobry TVN". "Jedyną stałą w moim życiu jest zmiana". Mówi też o nowym duecie prowadzących

"Dzień dobry TVN" zapatrzyło się na zmiany? Ewa Drzyzga nieustannie zmienia programowych współprowadzących

"Dzień dobry TVN" emitowane jest niemalże każdego dnia od lat. W połowie ubiegłego roku doszło do niemałej roszady między prowadzącymi. Utrzymały się tylko trzy pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Niedługo później na plan dołączył nowy duet: Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. Ku zaskoczeniu widzów ostatnie wydania śniadaniówki prowadzone były w nietypowych składach. We wtorek 23 stycznia na antenie pojawiła się Ewa Drzyzga u boku Damiana Michałowskiego. Tę zmianę wytłumaczono faktem, że Krzysztof Skórzyński wybrał się na ferie. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.

"Dzień dobry TVN". Stacja zaskoczyła widzów kolejnym nowym duetem. Kto tym razem?

Niestety nowy duet nie przetrwał próby czasu. Bowiem już w środę 24 stycznia widzowie na antenie ponownie zobaczyli Ewę Drzyzgę. Tym razem jednak dziennikarce towarzyszyła Dorota Wellman. - Wczoraj duet z Damianem, dziś duet z Dorotką, czyli to jest taki mój "DDdance" - zażartowała prezenterka na wizji. Swoje trzy grosze postanowiła wtrącić również współprowadząca. - Dzisiaj damski duet państwu proponujemy. Zapraszamy na wydanie programu "Dzień Dobry TVN" w naszym wydaniu - usłyszeliśmy od Doroty Wellman na antenie. ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek w "Dzień dobry TVN". Podsumowała zmiany w programie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.