"Pytanie na śniadanie" też odczuwa zmiany w TVP. Nagle wymieniono ją w grafiku

Wczoraj byliśmy świadkami początku rewolucji w Telewizji Polskiej. Wszystko wskazuje na to, że zmiany nie ominą "Pytania na śniadanie".

Po tym, jak Bartłomiej Sienkiewicz odwołał władze TVP, Polskiego Radia i PAP, zmiany w telewizji publicznej zaczęły być odczuwalne niemal natychmiast. Przerwano nadawanie TVP Info, nie było też "Teleexpressu" i "Wiadomości" - o 19.30 usłyszeliśmy krótkie przemówienie nowego prezentera Marka Czyża, który zapowiedział, że w czwartek zobaczymy nowy program informacyjny. Czy zmiany dotkną "Pytanie na śniadanie"? Niedawno informowaliśmy, że wkrótce z pracą pożegnają się niektórzy prowadzący. Jak dowiedział się Plotek, okazuje się, że po przełomowym dniu śniadaniówkę miała poprowadzić Małgorzata Opczowska, jednak zmieniono grafik.

Zobacz wideo Tomaszewska o TVP bez Kurskiego. Co myśli o zmianach?

"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska zastąpiła Małgorzatę Opczowską

Małgorzata Opczowska, zanim została prowadzącą "Pytania na śniadanie", była związana ze stacją TVP Info. Też ona widniała na liście osób, które mają stracić pracę, do której dotarł nasz portal. Jak podaje informator Plotka, to ona miała prowadzić czwartkowe wydanie programu, jednak ją zastąpiono. Na antenie zobaczyliśmy Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę.

W czwartek miała być Małgorzata Opczowska. Powiązana z TVP Info. Wymienili ją na Małgorzatę Tomaszewską, która jako jedyna była dostępna.

Małgorzata Opczowska w 'Pytaniu na śniadanie'Małgorzata Opczowska w 'Pytaniu na śniadanie' fot. KAPiF

Magdalena Ogórek nie mogła dostać się do siedziby TVP

W związku ze zmianami problemy z dostaniem się do siedziby TVP miała Magdalena Ogórek. W sieci pojawiło się nagranie, na którym uwieczniono jej dyskusję z ochroniarzem. - Ja jestem pracownikiem telewizji. Dobrze, a ja mam moje prywatne rzeczy w pracy. Może mi je ktoś wynieść? Zarówno w charakteryzacji, jak i u fryzjera są moje prywatne rzeczy - tłumaczyła. W rozmowie z Pudelkiem dodała, że przestała działać jej przepustka, jednak wciąż widnieje w grafiku i ma zamiar stawić się w pracy. "Gdy zostanę skutecznie poinformowana o zakończeniu stosunku pracy, to na pewno pożegnam się z moimi wspaniałymi widzami w mediach społecznościowych" - zapowiedziała.

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.