Wyłączono sygnał TVP Info. Oto, co teraz pojawia się po włączeniu stacji

TVP Info jest w trakcie poważnych zmian, co można zauważyć już teraz. Na kanale z serwisami informacyjnymi nie ma śladu po dawnych formatach.

TVP Info przechodzi gruntowną metamorfozę, co jest następstwem nowego rządu pod przewodnictwem Donalda Tuska. 20 grudnia po godzinie 11 zauważyliśmy pierwsze oznaki obiecywanej "naprawy" publicznego nadawcy. Co więcej wiadomo o sprawie?

Zobacz wideo Spacer po siedzibie TVP. Czuć wielkie zmiany!

TVP Info nie działa. To już jest koniec?

Aktualnie na kanale TVP Info nie można oglądać programów informacyjnych. Widać za to logo stacji z niebieskim tłem, a jeszcze przed nim wyemitowany został serial z TVP1. Czy to zwiastun nowego początku tego kanału? Co ciekawe, nie działa również www.tvp.info. Osoby, które odwiedzają tę stronę są przekierowywane na adres www.tvp.pl. Warto dodać także, że w środę odwołani zostali dotychczasowi prezesi zarządów TVP Info, Polskiego Radia i Polskiej Agencji Prasowej, a także rady nadzorcze. Politycy PiS są oburzeni. Protestowali w siedzibie TVP całą noc w imię "obrony demokracji".

TVP Info zmianyTVP Info zmiany PLOTEK EXCLUSIVE

TVP i "nocna obrona". Były reżyser stacji komentuje

- Ten nocny cyrk w wykonaniu narodowych socjalistów z PiS i ich funkcjonariuszy nie ma żadnego znaczenia. Chyba że dla tych, którzy potrzebowali zobaczyć Lichocką w reżyserce TVPiS, by w końcu zrozumieć, kto inspiruje paski grozy i dyktuje przekaz ohydnego ścieku propagandy - skomentował Radek Kobiałko w rozmowie z nami. Zauważył ponadto, że PiS naraża się na bycie pośmiewiskiem. - Może jest jakaś garstka ludzi, którzy nie wiedzieli jeszcze, że Kłeczki, Rachonie i inne karykatury dziennikarstwa są podnóżkami PiS - dla nich też widok funkcjonariuszy TVPiS siedzących na Woronicza w kółeczku z byłym naczelnikiem państwa i jego wyznawcami, mógł być jakimś zaskoczeniem. Dla większości Polek i Polaków jednak to tylko cyrk i pożywka dla nowych memów. Środowiska pisowskie zwoływały swoich zwolenników do "obrony" rządowej telewizji i na Woronicza nie pojawił się nikt poza politykami PiS… - dodał były pracownik stacji. Po zdjęcia dotyczące tematy zapraszamy do galerii.

TVP - zmiany na kanale TVP InfoTVP - zmiany na kanale TVP Info KAPiF.pl

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.