"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kinga zaskoczyła Marcina. Wysłała mu SMS-a. Zdradził, co mu napisała

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po finale dostał wiadomość od Kingi. Uczestnik eksperymentu ujawnił jej treść. Jego partnerka z programu miała do niego ważną prośbę.

Za nami finał dziewiątego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo Kingi i Marcina zakończyło się wielką klapą, co w ogóle nie zaskoczyło widzów, bo już od początku nie mieli zbyt wielu nadziei na przetrwanie ich relacji. Marcin po zakończeniu eksperymentu chętnie udziela wywiadów i jak twierdzą widzowie, nieporadnie próbuje rozkręcić swój profil na Instagramie. W jednej z ostatnich rozmów przyznał, że Kinga ostatnio się z nim skontaktowała. Wyjawił treść wiadomości. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Łyczakowska pokazała, jak urządziła salon

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin dostał wiadomość od Kingi. Żona miała do niego prośbę

W finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to Marcin chciał rozwodu. Kinga była zaskoczona jego decyzją, bo jak sama podkreśliła, liczyła na to, że jeszcze mają szansę uratować małżeństwo. Jak ich relacje wyglądają teraz? W rozmowie z "Dzień dobry TVN" uczestnik matrymonialnego eksperymentu przyznał, że długo ze sobą nie rozmawiali, ale małżonka ostatnio się z nim skontaktowała.

Tak naprawdę przez bardzo długi czas nie mieliśmy ze sobą kontaktu. Wczoraj Kinga napisała do mnie wiadomość, czy wiem coś w sprawie rozwodu, czy dostałem już jakieś informacje. Odpisałem, że jeszcze nie mam informacji. Prosiła, że jak dostanę, to żeby jej napisać (...) podsumowała to tak, że w tej sprawie gramy do jednej bramki. Zgadzam się z tym. Dwóm stronom zależy, żeby był rozwód jak najszybciej - wyznał Marcin.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marcin przerwał milczenie. To, co usłyszała Kinga, wprawiło ją w osłupienie'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marcin przerwał milczenie. To, co usłyszała Kinga, wprawiło ją w osłupienie fot. screen Player.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin zaskoczył fanów oświadczeniem. Dostał wsparcie od Krzysztofa 

Widzowie od razu skazali na porażkę małżeństwo Kingi i Marcina. Po zakończeniu eksperymentu uczestnik postanowił uaktywnić się w sieci. Zaczął regularnie prowadzić konto na Instagramie i zwrócił się do fanów w "oświadczeniu". "Kochani, bo właśnie tak mam ochotę się do was zwrócić, doświadczanie, podobnie jak ocenianie, jest częścią życia i dotyczy każdego z nas - was i mnie również. Przez ostatnie miesiące doświadczyłem dużo pozytywnych, jak i negatywnych zdarzeń i emocji, ale w wielu sytuacjach czułem niesamowite wsparcie z waszej strony i za to chcę wam bardzo podziękować (...) Może eksperyment się nie udał, ale jest też szansa, że miał on inny cel - przyszłość pokaże jaki" - napisał Marcin. Pod wpisem uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odezwał się jego "kolega" z programu, Krzysztof i okazał mu wsparcie. "Najważniejsze jest to, aby dawać i czerpać od siebie pozytywną energię" - dodał. Więcej przeczytasz tutaj

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.