"Love Island". Dopiero afera ze zdradą, a teraz to. Jedna z par się ujawniła. Jednak są razem

Echa afery ze zdradą w "Love Island" nie milkną ani na moment. Jeśli myśleliście, że Karolina i Bartek usuną się w cień, to byliście w błędzie. Wszystko wskazuje na to, że para jest razem i zamierza obnosić się ze szczęściem.

Choć ósma edycja "Love Island" dobiegła już końca, to uczestnicy zdecydowanie nie dają o sobie zapomnieć. Przypominamy, że długo wyczekiwany finał odbył się w atmosferze skandalu. Na drugiej pozycji uplasowała się Jaqueline razem z Bartekiem. Mimo to ich związek nie dotrwał nawet powrotu do kraju. Uczestniczka podzieliła się relacją z lotniska, którą okrasiła wymownym podpisem. "Do Polski wracam jako singielka". Od tamtego momentu w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Okazało się, że kobieta przyłapała partnera późną nocą w objęciach Karoliny. Jaqueline rozstała się z Bartkiem i wdała się w konflikt z rywalką. Do zaistniałej sytuacji zdążyła się już odnieść prowadząca randkowe show Karolina Gilon. Jak sprawa prezentuje się obecnie? Wygląda na to, że Bartek kontynuuje relację z nową wybranką. 

Zobacz wideo Karolina Gilon o zdradzie Bartka i Karoliny z "Love Island": Też jestem zawiedziona

"Love Island". Bartek i Karolina są razem po aferze ze zdradą. Dodali wymowne zdjęcia 

Po powrocie do Polski Karolina zorganizowała transmisję na żywo na Instagramie. W trakcie pogadanki opowiedziała obserwatorom, jak sytuacja prezentuje się z jej strony. W pewnym momencie nieoczekiwanie dołączył do niej Bartek. Mężczyzna twierdził, że telewizja nie pokazuje wszystkiego. Na tym jednak nie koniec, bowiem para postanowiła wybrać się na pierwszy wspólny wypad. Padło na wycieczkę w góry. Relacją ze wspinaczki oboje z wielką przyjemnością raczyli internautów. Przy okazji spijali sobie z dzióbków i nie szczędzili miłych slow.

Na InstaStories Karoliny pojawiły się obszerne treści. Uczestniczka krok po kroku pokazywała kolejne etapy wędrówki na Śnieżkę. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. "Jest i moja pierwsza wyczekiwana randka. Śnieżka zdobyta" - napisała. Towarzyszył jej Bartek, który był równie rozanielony i wprost zasypywał nową ukochaną czułymi gestami. Z kolei mężczyzna na InstaStories dodał selfie, na którym pozuje w objęciach Karoliny. Po opublikowanych materiałach widać, że para świetnie się bawi w swoim towarzystwie. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Love Island". Bartek i Karolina hasają sobie razem po treningu. Jest nagranie 

Mało tego, wiele wskazuje na to, że nagrania z gór nie są pierwszymi wspólnymi momentami pary. Jedna z tiktokerek udostępniła ich poprzednie relacje. Możemy na nich zobaczyć m.in. jak zakochani wracają ze wspólnego treningu. Mimo zmęczenia widać po nich ogrom emocji, a przede wszystkim wielkie zadowolenie. Być może połączyła ich miłość do sportu. Przypominamy, że Bartek zawodowo trenuje koszykówkę. Natomiast Karolina pasjonuje się sportami walki. Spodziewaliście się, że między tą dwójką nawiążę się płomienne uczucie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.