"Milionerzy". Pani Kinga nie miała sobie równych. Pokonał ją cytat ze znanej powieści

Trwają powtórki odcinków "Milionerów". W jednym z nich wystąpiła pani Kinga, znawczyni języków. Początek gry poszedł jej świetnie. Poległa jednak na cytacie.

W 608. odcinku "Milionerów" nie brakowało zwrotów akcji. Tym razem w programie zagościła pani Kinga. Uczestniczka mogła liczyć na wsparcie kuzynki Ilony. Początkowo świetnie radziła sobie z każdą kategorią. W jednym z pytań postanowiła zaryzykować. Niestety, z marnym skutkiem.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Pytanie o cytat z dzieła polskiego pisarza

Pani Kinga nie znała odpowiedzi na wszystkie pytania. Pierwsze trudności napotkała przy pytaniu o świętych, którzy zasłynęli jako stygmatycy. Niestety, nie znała odpowiedzi na pytanie. Po raz kolejny niezawodna okazała się publiczność. Później pani Kinga wykorzystała również opcję "pół na pół". Jak się okazało, w dalszej grze zostało jej tylko jedno koło ratunkowe. Problem pojawił się przy kolejnej kategorii. Pytanie brzmiało: Z jakiej powieści pochodzi ten cytat "Historia wesoła, a ogromnie przez to smutna (...) A wszystko bajka wierutna"? Dla uczestniczki przygotowano cztery możliwe odpowiedzi.

  • A. "Wesele" Wyspiańskiego
  • B. "Zemsta" Fredry
  • C. "Tango" Mrożka
  • D. "Trans-Atlantyk" Gombrowicza

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek Hakiel i Kurzajewski razem na komunii. Smaszcz nie zostawiła tego bez komentarza

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie

Pani Kinga zaczęła zastanawiać się nad poprawną odpowiedzią. Na początku postanowiła odrzucić opcję A. Nie była jednak obeznana z kategorią. "Jakbym miała strzelać, to na Gombrowicza (...). Z tym słowem "wierutna" to mi się bardziej kojarzy nowoczesny tekst" - zastanawiała się. Uczestniczka postanowiła zaufać intuicji i zaryzykować. Postawiła na odpowiedź "D.". Niestety, była ona błędna. Prawidłową opcją była "A. "Wesele" Wyspiańskiego". Pani Kinga musiała pożegnać się z programem. 

'Gogglebox'. Dominik Abus zrzucił aż 16 kg. Pokazał zdjęcie. Pomógł mu Hardkorowy Koksu "Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zrzucił aż 16 kg! Pokazał zdjęcie

"Milionerzy". Te pytania sprawiły trudności uczestnikom

W 642. odcinku "Milionerów" zagościł pan Mateusz. W jednym z pytań musiał wskazać, czym jest awanturka. Niestety, uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi. Wybór dobrej opcji kosztował go aż dwa koła ratunkowe. W końcu udało mu się zgarnąć gwarantowaną sumę. Pan Mateusz kontynuował grę o milion. W 604. odcinku programu wystąpił pan Marcin. Tym razem uczestnik musiał zmierzyć się z przysłowiem. Pytanie brzmiało: "Ten, bez którego nic się nie zrobi, to przysłowiowy?". To był czas na wykorzystanie koła ratunkowe. Pan Marcin poprosił o pomoc publiczność. Dzięki temu udało mu się wybrać poprawną opcję. ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak stanęła w obronie Kingi Rusin. "Nie szanuję"

Więcej o: