Hakiel i Kurzajewski razem na komunii. Kobieta-petarda nie zostawiła tego bez komentarza [PLOTEK EXCLUSIVE]

Podczas komunii córki Cichopek i Hakiela doszło do spotkania byłego męża gwiazdy "M jak miłość" z jej obecnym partnerem. Panowie stanęli na wysokości zadania i starali się skracać dystans. O komentarz do całej sytuacji poprosiliśmy Paulinę Smaszcz. Było krótko i dosadnie.

W minioną niedzielę, 21 maja, odbyła się uroczystość komunijna córki Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć rodziców Heleny. Byli także obecni partnerzy rozwiedzionej pary. Maciej Kurzajewski zaangażował się do tego stopnia, że robił zgromadzonym zdjęcia. Jego obecność była zaskakująca, ponieważ początkowo relacje pomiędzy nim a Hakielem nie były najlepsze. Paulina Smaszcz nie zostawiła tego bez komentarza.

Zobacz wideo Smaszcz: W trumnie będę leżeć w ładnej sukience i jeszcze będę mu grozić palcem [fragment podcastu femiTALK]

Paulina Smaszcz nie traktuje byłego męża jak rodzinę: Ja się skupiam na moich synach

O ile Maciej Kurzajewski próbuje szukać kontaktu z byłym mężem obecnej partnerki, o tyle ze swoją byłą żoną ma raczej na pieńku. Kobieta-petarda nieraz dała temu wyraz w kontakcie z mediami i na instagramowym profilu. W rozmowie z Plotkiem skomentowała uroczystość, w której wziął udział Maciej Kurzajewski. Nie omieszkała jednak podkreślić, kogo nazywa obecnie swoją rodziną i kto ma dla niej teraz znaczenie. 

Ja się skupiam na moich synach, wnuczce, synowej i mamie, bo to jest moja rodzina. Oni byli, są i będą najważniejsi na świecie. Zawsze na zawsze - powiedziała Paulina Smaszcz w rozmowie z Plotkiem.

Smaszcz i Kurzajewski mają dwóch synów. W 2023 roku zostali dziadkami 

Przypomnijmy, że Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem od 1996 roku. Pobrali się w Zakopanem. Ich pierwszy syn, Franciszek urodził się w 1997 roku. Drugi, Franek, przyszedł na świat w 2006 roku. Wielokrotnie w wywiadach opowiadali o szczęśliwym, wspierającym się związku, ale w 2020 roku się rozwiedli. W 2022 roku Paulina Smaszcz wyznała, że Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek mają romans od momentu nagrań programu "Czar par". W tym roku najstarszy syn byłych małżonków został ojcem. Wnuczka prezentera TVP i kobiety-petardy urodziła się na początku marca. W rozmowie z "Super Expressem" wyznał, jak się czuje w roli dziadka. 

Dzień Dziecka niebawem. To wielka frajda wybierać zabawki i choć wnuczka jest jeszcze malutka, warto się orientować, co jest modne. W sumie to dobrze jest być dziadkiem. To naprawdę wspaniałe uczucie - powiedział Maciej Kurzajewski.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.