"True Love". Które pary przetrwały? Finaliści podjęli radykalną decyzję. "Rzuciliśmy się na głęboką wodę"

Pierwsza edycja "True Love" właśnie się zakończyła. Co słychać u finałowych par? Dalej są w związkach? Produkcja przygotowała specjalny odcinek. Wyznania uczestników są zaskakujące.

Wielki finał pierwszej edycji "True Love" jest już za nami. Znalazły się w nim cztery pary: Marcin i Oliwia, Gigi i Kamil, Sara z Kubą oraz  Klaudia i Maksym. Nie da się ukryć, że przez sporą część programu niewiele się działo. Podwójna dawka emocji została dostarczona wraz z nieoczekiwanym powrotem Marcina. Mężczyzna wrócił, by odzyskać ukochaną. Wydawać by się mogło, że wszystko poszło zgodnie z planem. Para zwyciężyła program. Czy dalej są razem? To pytanie z pewnością nurtuje niejednego widza. W związku z tym produkcja przygotowała dla fanów odcinek specjalny i rozwiała wszelkie wątpliwości.

Zobacz wideo "True Love". Zwycięzcy programu o wrażeniach po finale. Co było dla nich najtrudniejsze?

"True Love". Finałowa para się rozstała. Marcin gorzko się ocenił. "Robię się coraz starszy, ale błędy powielam wciąż młodzieńcze"

W roli prowadzącej "True Love" zadebiutowała Edyta Zając. Celebrytka wczuła się w nową rolę, dlatego w specjalnym odcinku o nazwie "True Love. After" nie mogło jej zabraknąć. Na spotkanie zostały zaproszone wszystkie finałowe pary. Każda z nich opowiadała o tym, jak układają się ich relacje dwa miesiące po powrocie ze słonecznej Kolumbii. Nie brakowało zaskoczeń. Wygląda na to, że tylko zwycięski związek nie przetrwał.

Największe zainteresowanie wśród zebranych budziła zwycięska para. Choć widzowie nie dawali im żadnych szans, to w trakcie trwania programu zakochani zapewniali o płomiennym uczuciu, jakie ich łączy. Jednak dość szybko okazało, że tym razem fani mieli dobre przeczucie i ich związek nie przetrwał próby czasu. Po powrocie do Polski musieli zmierzyć się z rzeczywistością.

Powiem szczerze bez owijania w bawełnę. Nasz związek nie wygląda. (...) Spotkaliśmy się po finale i później zaczęła się lawina. Marcin bardziej w inną stronę biegł. Zamiast razem naprawiać problemy, to on się zamykał. (...) Całkowicie zamknął się w swoich problemach i jakiejkolwiek innej osoby, nawet najbliższej nie dopuszczał - wyznała Oliwia.

Po ich twarzach widać było zmieszanie. Marcin był nieco zakłopotany słowami Oliwii, dlatego również postanowił dorzucić swoje trzy grosze. Gorzko podsumował władne zachowanie. "Robię się coraz starszy, ale błędy powielam wciąż młodzieńcze" - skwitował.

'True Love'. Marcin i Oliwia'True Love'. Marcin i Oliwia fot. YouTube/https://www.youtube.com/watch?app=desktop&fbclid=IwAR1hyXNI7-G9tCMCx1N67Ud0JSJZjYC1qzwHkaSb5Q23l3m2vHrdsXSiGAo&v=-6ta96tBES0&feature=youtu.be

Później wyszło na jaw, że do rozstania przyczyniły się sytuacje życiowe. Marcin miał problemy zdrowotne. W trudnych chwilach nie chciał do siebie dopuścić ukochanej. "Nie ukrywam, że sytuacje życiowe nie pomogły nam w tym, bo zaraz po powrocie zerwałem więzadła w kolanie, więc byłem praktycznie uziemiony" - opowiadał.

"True Love". Co słychać u pozostałych finalistów? U Gigi i Kamila miłość kwitnie. " Długo szukałem takiej partnerki"

Całe szczęście u innych par sytuacja przedstawia się w kolorowych barwach. Klaudia i Maksym są bardzo zadowoleni obrotem spraw. Para pozostała w związku. Ostatnio zakochani zdecydowali się nawet na kolejny etap. Podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu. "Rzuciliśmy się na głęboką wodę i na początku baliśmy się, że decyzja została za szybko podjęta. Wydaje mi się, że pozwoliliśmy sobie, żeby ta bajka z "True Love" trwała. Mieszkanie wspólne dużo weryfikuje. Nie powiem, że od pierwszego do ostatniego dnia jest między nami cudownie, bo nie jest. Jest wiele rzeczy, które czasami nas dzielą" - wyjaśniła Klaudia. Zaraz po niej żartobliwie wtrącił się Maksym. "Czasami chcę ją zabić, ale w tym samym momencie bardzo ją lubię. My chyba tak mamy po prostu" - dodał.

'True Love'. Klaudia i Maksym'True Love'. Klaudia i Maksym fot. YouTube/https://www.youtube.com/watch?app=desktop&fbclid=IwAR1hyXNI7-G9tCMCx1N67Ud0JSJZjYC1qzwHkaSb5Q23l3m2vHrdsXSiGAo&v=-6ta96tBES0&feature=youtu.be

Kuba i Sara nie znaleźli miłości w programie, ale za to zbudowali fundamenty przyjaźni. Po zakończeniu nagrań zaczęli się ze sobą spotykać, a nawet randkować. "Jesteśmy w przyjaźni bardzo bliskiej" - zdradził Kuba. "Nie jesteśmy razem, ale fajnie nam się spędza czas. Dobrze się czujemy w swoim towarzystwie" - wyjaśniła Sara.

'True Love'. Sara i Kuba'True Love'. Sara i Kuba fot. YouTube/https://www.youtube.com/watch?app=desktop&fbclid=IwAR1hyXNI7-G9tCMCx1N67Ud0JSJZjYC1qzwHkaSb5Q23l3m2vHrdsXSiGAo&v=-6ta96tBES0&feature=youtu.be

Gigi i Kamil mieli się bardzo ku sobie. Po powrocie do Polski kontynuują związek i starają się docierać, a także pielęgnować relację. Widać, że obojgu bardzo zależy. "Spotykamy się, docieramy się. Wydaje mi się, że w tym, że jestem taka szybka, a Kamil jest wolniejszy, ale to jest coś dobrego, bo czasami uspokaja te moje szybkie decyzje" - opowiadała Gigi. Z kolei Kamil zdobył się na owocne wyznanie przed kamerą i nie szczędził ukochanej komplementów. "Jest nam razem naprawdę dobrze. Długo szukałem takiej partnerki, przy której będę się czuł sobą" - powiedział. Zobacz też: "True Love". Powrót Marcina nieźle namieszał. Widzowie oburzeni jego zachowaniem. "Jak błazen".

'True Love'. Gigi i Kamil'True Love'. Gigi i Kamil fot. YouTube/ https://www.youtube.com/watch?app=desktop&fbclid=IwAR1hyXNI7-G9tCMCx1N67Ud0JSJZjYC1qzwHkaSb5Q23l3m2vHrdsXSiGAo&v=-6ta96tBES0&feature=youtu.be

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.