"True love". Kinga pozuje w białej sukni. Fani dopytują o ślub. Odpowiedź nie pozostawia wątpliwości

Kinga Mendrala niedawno opuściła program "True love". Ostatnio uczestniczka opublikowała na Instagramie zdjęcia w sukni ślubnej. Fani zasypali ją pytaniami. Czy gwiazda nowego reality show jest już mężatką?

"True love" to nowy miłosny reality show, który w wiosennej ramówce zastąpił popularny "Hotel Paradise". W roli prowadzącej zadebiutowała Edyta Zając. Jedną z uczestniczek formatu była Kinga Mendrala, która niedawno pożegnała się jednak z programem. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiły się zaskakujące zdjęcia. Wygląda na to, że Kinga jest już mężatką.

Zobacz wideo Edyta Zając ma konflikt z Klaudią El Dursi? "My się nawet nie znamy"

"True love". Kinga pozuje w białej sukni. Fani dopytują o ślub. Odpowiedź nie pozostawia wątpliwości

W programie "True love" widzowie z zapartym tchem śledzili miłosne perypetie Kingi i Marcina. Ich relacja nie przetrwała, a uczestniczka została wyeliminowana z programu. Wiele wskazuje na to, że Mendrala odnalazła jednak szczęście. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiły się fotografie, na których pozuje w białej sukni. Kinga zaznaczyła, że nie był to jej jedyna kreacja. Zaciekawieni fani zaczęli wypytywać o ślub. Uczestniczka "True love" potwierdziła domysły internautów.

Kinga 'True love'Kinga 'True love' Instagram/ kinga.truelovepl

Na razie nie wiadomo, czy Mendrala naprawdę stanęła na ślubnym kobiercu, czy pozwoliła sobie jedynie na primaaprilisowy żart, a zdjęcia w białej sukni są efektem sesji zdjęciowej. Podejrzewamy jednak, że prawda już wkrótce wyjdzie na jaw. A wy, jak uważacie? Myślicie, że Kinga naprawdę tak szybko została mężatką?

"True love". Kinga otwarcie przyznaje się do ingerencji w urodę. Co sobie poprawiła?

Dzięki udziałowi w programie "True love" Kinga zyskała sympatię widzów i mnóstwo nowych obserwujących na Instagramie. Uczestniczka randkowego show nie zaniedbuje swoich fanów i chętnie odpowiada na ich pytania. Podczas jednej z serii Q&A przyznała się do ingerencji w urodę. Okazuje sie, że jakiś czas temu poddała się operacji nosa. Mendrala pokazała też, jak wyglądała przed zabiegiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.