"Azja Express". Wiadomo, kto odpadnie przed finałem? Producenci zaliczyli wpadkę. Widzowie nie mają wątpliwości

Wkrótce odbędzie się finał "Azji Express". Im bliżej do końca sezonu, tym większe emocje wśród uczestników i widzów. W ostatnim odcinku nie brakowało łez. Fani stwierdzili, że po zachowaniu niektórych par można łatwo stwierdzić, kto odpadnie.

"Azja Express" cieszy się dużą popularnością wśród widzów TVN. W programie uczestnicy muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Ich najtrudniejszym zadaniem jest przeżycie za jednego dolara dziennie. Pomimo tego, każda para robi wszystko, aby przejść do wielkiego finału, ostatnio z show pożegnali się ulubieńcy widzów, Kasia i Jędrek Gąsienicowie, znani z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Oznacza to, że rywalizacja pomiędzy pozostałymi parami się zaostrzyła. Widzowie mają pewne podejrzenia co do tego, kto następny odpadnie z "Azji Express".

Zobacz wideo Paulina Krupińska o uciekinierze z „Azja Express". Pomaga mu do dziś!

Producenci "Azji Express" powiedzieli za dużo?

W poprzedniej odsłonie "Azji Express" nie brakowało trudnych zadań. Z odcinka na odcinek coraz bardziej czuć narastającą konkurencję między uczestnikami. Niektórzy z zawodników reagowali bardzo emocjonalnie. Wśród nich była Andziaks, która otwarcie przyznała, że nie chce jechać do Uzbekistanu. W komentarzach pod ostatnimi postami na instagramowym profilu "Azji Express" wylała się fala hejtu. Widzowie stwierdzili, że skoro jedna z bohaterek nie chce brać udziału w rozgrywkach, to powinna dobrowolnie zrezygnować. To jednak nie wszystko. Pod koniec odcinka pojawiła się zapowiedź następnej odsłony. Fani doszukali się pewnych szczegółów. Ich zdaniem producenci naprowadzili ich na wnioski, że w następnym tygodniu z show pożegnają się Andziaks i Luka. Nie kryli rozczarowania. "Andziaks i Luka chyba odpadną w następnym odcinku, bo za dużo coś płakała", "I od razu wiadomo, kto odpadnie. Słabo, już nie chcę oglądać programu" - pisali w komentarzach.

Niektórzy uczestnicy "Azji Express" zawiedli widzów

Nie da się ukryć, że uczestnicy programu "Azja Express" nie mają łatwo. Nie dość, ze bohaterowie muszą zmagać się z wieloma zadaniami, to w dodatku utrudnieniem jest brak noclegu i pieniędzy. To sprawia, że niektórzy zachowują się w różny sposób. Wielu widzom nie podoba się postawa Adama Zdrójkowskiego wobec ojca. Twierdzą, że młody aktor często wyładowuje na nim emocje, a także wini za słabe wyniki w konkurencjach. Fanom jest szczególnie przykro, gdy widzą, jak Dariusz Zdrójkowski się stara. "Adam kolejny raz wykazał się brakiem klasy, a jego zachowanie było poniżej krytyki" - czytamy w komentarzach na profilu na Instagramie "Azji Express". ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate próbowała uspokajać księcia Louisa na koronacji. Chłopiec niewiele sobie z tego robił

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.