"Azja Express". Wiadomo, kto odpadnie przed finałem? Producenci zaliczyli wpadkę. Widzowie nie mają wątpliwości

Wkrótce odbędzie się finał "Azji Express". Im bliżej do końca sezonu, tym większe emocje wśród uczestników i widzów. W ostatnim odcinku nie brakowało łez. Fani stwierdzili, że po zachowaniu niektórych par można łatwo stwierdzić, kto odpadnie.

"Azja Express" cieszy się dużą popularnością wśród widzów TVN. W programie uczestnicy muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Ich najtrudniejszym zadaniem jest przeżycie za jednego dolara dziennie. Pomimo tego, każda para robi wszystko, aby przejść do wielkiego finału, ostatnio z show pożegnali się ulubieńcy widzów, Kasia i Jędrek Gąsienicowie, znani z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Oznacza to, że rywalizacja pomiędzy pozostałymi parami się zaostrzyła. Widzowie mają pewne podejrzenia co do tego, kto następny odpadnie z "Azji Express".

Zobacz wideo Paulina Krupińska o uciekinierze z „Azja Express". Pomaga mu do dziś!

Producenci "Azji Express" powiedzieli za dużo?

W poprzedniej odsłonie "Azji Express" nie brakowało trudnych zadań. Z odcinka na odcinek coraz bardziej czuć narastającą konkurencję między uczestnikami. Niektórzy z zawodników reagowali bardzo emocjonalnie. Wśród nich była Andziaks, która otwarcie przyznała, że nie chce jechać do Uzbekistanu. W komentarzach pod ostatnimi postami na instagramowym profilu "Azji Express" wylała się fala hejtu. Widzowie stwierdzili, że skoro jedna z bohaterek nie chce brać udziału w rozgrywkach, to powinna dobrowolnie zrezygnować. To jednak nie wszystko. Pod koniec odcinka pojawiła się zapowiedź następnej odsłony. Fani doszukali się pewnych szczegółów. Ich zdaniem producenci naprowadzili ich na wnioski, że w następnym tygodniu z show pożegnają się Andziaks i Luka. Nie kryli rozczarowania. "Andziaks i Luka chyba odpadną w następnym odcinku, bo za dużo coś płakała", "I od razu wiadomo, kto odpadnie. Słabo, już nie chcę oglądać programu" - pisali w komentarzach.

Księżna Kate i księżniczka Charlotte Kate i Charlotte w bliźniaczych stylizacjach. Uwagę zwracał jeden detal

Niektórzy uczestnicy "Azji Express" zawiedli widzów

Nie da się ukryć, że uczestnicy programu "Azja Express" nie mają łatwo. Nie dość, ze bohaterowie muszą zmagać się z wieloma zadaniami, to w dodatku utrudnieniem jest brak noclegu i pieniędzy. To sprawia, że niektórzy zachowują się w różny sposób. Wielu widzom nie podoba się postawa Adama Zdrójkowskiego wobec ojca. Twierdzą, że młody aktor często wyładowuje na nim emocje, a także wini za słabe wyniki w konkurencjach. Fanom jest szczególnie przykro, gdy widzą, jak Dariusz Zdrójkowski się stara. "Adam kolejny raz wykazał się brakiem klasy, a jego zachowanie było poniżej krytyki" - czytamy w komentarzach na profilu na Instagramie "Azji Express". ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate próbowała uspokajać księcia Louisa na koronacji. Chłopiec niewiele sobie z tego robił

Więcej o: