Polsat szykuje nowe randkowe show. Będzie sprawdzać wierność par. "Pierwszy taki program"

Wszystko wskazuje na to, że Polsat szykuje kolejną wersję reality show. "Wyspa pokus" będzie miała na celu sprawdzenie wierności par. Program randkowy już niebawem pojawi się w emisji. Zobaczcie, o co w nim chodzi.

Niemal każda stacja telewizyjna w Polsce ma własny program randkowy. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy programu typu reality show zyskały na popularności i cieszą się sporym zainteresowaniem wśród widzów w różnym wieku. Po wielu sukcesach randkowych formatów typu: "Ślub od pierwszego wejrzenia", "Rolnik szuka żony" czy "Love Island" przyszła pora na nowe reality show. "Wyspa pokus" to rozrywkowe show, w którym uczestnicy nie będą poszukiwać nowej miłości, a testować obecne związki oraz wierność partnerów. "Wyspa pokus" już niebawem zagości na antenie Polsatu.

Zobacz wideo Doda zdradza, o czym będzie nowe reality show. Wspomniała o Miszczaku

"Wyspa pokus". O co chodzi w nowym randkowym show?

"Wyspa pokus" będzie swego rodzaju połączeniem dwóch istniejących już formatów. "Love never lies", który można oglądać na platformie Netflix oraz "Love me or live me", show TVP z Sandrą Kubicką w roli prowadzącej. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, "Wyspa pokus" będzie adaptacją popularnego amerykańskiego formatu "Temptation Island".

Wybrane pary trafią na tytułową "Wyspę pokus", gdzie zostaną rozdzielone. Panie trafią do jednej willi, a panowie do drugiej. Do każdej z posiadłości dołączą nowi single bądź singielki. Raz na jakiś czas, jeden z partnerów będzie mógł podejrzeć, jak sprawuje się jego druga połówka.

W mediach społecznościowych Polsatu pojawiła się już pierwsza zajawka. Wszystko wskazuje na to, że obecnie stacja zajmuje się przeprowadzaniem castingów. "Myślisz, że twój związek jest stabilny i mocny? Na tyle silny, że przetrwa każdą próbę? A może jesteś singlem, który szuka miłości? Rusza pierwszy taki program, w którym każdy ma szansę na szczęście, zarówno pary, jak i single" - czytamy na Facebooku.

"Wyspa pokus". Kto poprowadzi program i kiedy pierwsza emisja?

Jak na razie nie wiadomo, kto wcieli się rolę prowadzącej nowego programu randkowego, ani gdzie będą realizowane zdjęcia i nagrania do nowego formatu. Z kolei za produkcję odpowiada firma Endemol Shine Polska, która wytworzyła już kilka popularnych programów m.in. "MasterChef" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Najprawdopodobniej "Wyspa pokus" trafi na antenę Polsatu już w jesiennej ramówce. Zobacz też: "Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski mówi o kulisach programu. "Czasem aż ciarki przechodzą".

Więcej o:
Copyright © Agora SA