"Chłopaki do wzięcia". Karina o prawdziwym powodzie rozstania z Grzegorzem. Jednak nie zazdrość

Karina z "Chłopaków do wzięcia" kilka miesięcy temu rozstała się z Grzegorzem. Powodem rozpadu ich relacji miała być zazdrość. Uczestniczka znalazła już szczęście u boku innego mężczyzny, ale wątek jej miłości z poprzednim partnerem widzowie śledzą teraz w nowym sezonie show. W ostatnim odcinku siostra Stefana zdradziła, jaki był naprawdę powód rozstania.

Karina i Stefan Koch to słynne rodzeństwo z programu "Chłopaki do wzięcia". Łączy ich wyjątkowa zażyłość, która już nie raz wywoływała oburzenie wśród widzów. Na przykład wtedy, gdy Karina omawiała z bratem intymne szczegóły randki. Ostatnio nad ich relacją zawisły jednak czarne chmury. Wszystko za sprawą aktualnej partnerki Stefana, Aldony, która delikatnie mówiąc, nie ma z Kariną najlepszych relacji. Ostatnio ukochana Stefana została rzekomo wulgarnie obrażona przez bratową. Dramatom nie ma końca. Kiedy już wydawało się, że topór wojenny zakopano, panie znów się pokłóciły. Karina będzie musiała się jednak przyzwyczaić do obecności Aldony, bo ukochana Stefana jest w ciąży i para planuje ślub. Stefan już zauważył u ukochanej powiększający jej brzuch i podsumował go w swoim stylu - "No, bebech jest". W życiu prywatnym Kariny za to dużo zmian. W październiku rozstała się z ukochanym. W najnowszym odcinku serii poznaliśmy prawdziwe powody ich rozstania. 

Zobacz wideo Maciek Rock był asystentem asystenta w Ministerstwie Finansów - zanosił dokumenty Leszkowi Balcerowiczowi

"Chłopaki do wzięcia". Karina o prawdziwych powodach rozstania z Grześkiem

Karina jak wiele pozostałych uczestników "Chłopaków do wzięcia" długo szukała miłości. W końcu znalazła szczęście w ramionach Grzegorza. Zakochani publikowali radosne zdjęcia w sieci, ale o mężczyźnie niewiele było wiadomo. Idylla nie potrwała jednak długo. Zwrot nastąpił w październiku 2022 roku. Karina opublikowała nagranie z live'a na Facebooku z dość wymownym tytułem - "Karina znowu do wzięcia?". Jeden z fanów zapytał wtedy, dlaczego rozstała się z partnerem. Jak się okazało, problemem była zazdrość. "O zazdrość poszło. Za dużo znajomych mam i o to właśnie chodzi" - wyjawiła Karina. W najnowszym sezonie programu "Chłopaki do wzięcia" widzowie mogli obserwować ich rozkwitającą relację. Dopiero w 333. odcinku pojawił się wątek rozstania, które miało miejsce kilka miesięcy temu. Tym razem Karina podała zupełnie inny powód zakończenia relacji. To zdziwiło dociekliwych widzów, którzy śledzą na bieżąco losy bohaterki. Siostra Stefana wyjaśniła, że zakończenia jej związku z Grzegorzem był hejt. 

To mi rozwaliło związek, ten cały hejt ludzi. [...] To się nazywa koszt sławy. Mój były partner spotkał się z oskarżeniami, że jest np. głupi, dlatego, że jest ze mną. Trzeba mieć gdzieś, co ludzie myślą. Ja to mam gdzieś i potrzebuję partnera, który to ma gdzieś - wyznała Karina.

"Chłopaki do wzięcia". Karina pozuje z ukochanym. Znowu zakochana

Karina z "Chłopaków do wzięcia" długo nie cierpiała po rozstaniu z Grzegorzem. Po trzech miesiącach w mediach społecznościowych uczestniczki zadebiutował nowy mężczyzna. Karina podzieliła się z fanami tą radosną nowiną w święto zakochanych. Wygląda na to, że związek pary kwitnie, bo nie dawno siostra Stefana pochwaliła się kadrem z basenu. Na fotografii obydwoje pozują przed lustrem, a nowy ukochany trzyma Karinie dłoń na brzuchu. Czy tym razem związek przetrwa próbę czasu? Jak sądzicie? Więcej przeczytasz tutaj

Więcej o:
Copyright © Agora SA