"Chłopaki do wzięcia". Ciężarna Aldona wybiera suknię ślubną. Stefan "czule" podsumował. "No, bebech jest"

Stefan z programu "Chłopaki do wzięcia" wkrótce zostanie ojcem. To nie wszystkie zmiany w życiu uczestnika. W planach ma także sformalizowanie związku.

Stefan i Karina Koch to słynne rodzeństwo z programu "Chłopaki do wzięcia". Jak to bywa w rodzinie, nie zawsze jest kolorowo. Ostatnio Karina nie może się dogadać z Aldoną, partnerką swojego brata.  To spowodowało, że Karina i Stefan ograniczyli swoje kontakty, a łączyła ich niezwykle bliska zażyłość. Rodzeństwo zablokowało się w mediach społecznościowych i przestało się do siebie odzywać. W końcu Karina i Aldona zdecydowały się podjąć poważne kroki, aby naprawić relacje w rodzinie i zorganizowały wspólną transmisję na żywo na TikToku. Niestety długo nie wytrzymały, bo po kilkunastu godzinach znowu doszło między nimi do kłótni. Wygląda na to, że panie będą musiały się nauczyć życia w zgodzie, bo Aldona i Stefan wkrótce zostaną rodzicami, więc kobieta z pewnością nie zniknie z życia jej brata. 

Zobacz wideo Jak się rozwija najmłodszy synek Ibisza? "Zdjęta ze mnie skóra"

"Chłopaki do wzięcia". Partnerka Stefana wybiera suknię ślubną."Ja tam preferuję kobietę bez tego już"

Stefan długo nie mógł ułożyć sobie życia. W końcu nie bez powodu został jednym z bohaterów "Chłopaków do wzięcia". Uczestnikowi się jednak poszczęściło i na jego drodze stanęła Aldona. W jednym z ostatnich odcinków przyznali, że wkrótce zostaną rodzicami. Jak się jednak okazuje, niespodzianek było więcej. Para właśnie przygotowuje się do ślubu. Ostatnio wybrali się do salonu z sukniami ślubnymi. Stefan nie był jednak entuzjastycznie nastawiony i stwierdził rubasznie, że woli kobiety bez sukienek. "Dla mnie to jest tylko kawałek szmaty, takie ubranie na kobiecie. Po śląsku chyba hadry to się nazywa. Ja tam preferuję bardziej kobiety bez tego już" - podsumował. Aldona zdecydowała się na połyskującą brązową suknię. Co na to jej przyszły mąż? "Czule" skomentował ciążowe zaokrąglenia ukochanej. 

Pokaż się. No, bebech jest. I ten, super. Tak może być - ocenił kreację żony Stefan. 

"Chłopaki do wzięcia". Stefan o kobiecie w sklepie z ubraniami. "Nigdy nie umie się zdecydować"

W dalszej części programu "Chłopaki do wzięcia" Stefan podzielił się rozważaniami na temat kobiet w sklepach z odzieżą. "Przeważnie tak jest, jak kobieta wejdzie do sklepu, gdzie jest dużo sukni i dużo ciuchów, to nigdy nie umie się zdecydować. Ja z kolei mam podobnie, jak wejdę do jakiegoś sklepu motoryzacyjnego bądź sklepu budowlanego takiego, gdzie jest dużo technicznych rzeczy. O, na przykład z elektroniką też. Ciężko mi się zdecydować na różne rzeczy, też oglądam, przeglądam. Podobnie, jak kobieta w sklepie odzieżowym" - podsumował. Jak na przygotowania do ślubu pary zareagowali fani show? 'Pomimo wszystko ja go lubię. Fajny chłopak, choć ta Aldona... Jakoś ich nie bardzo widzę razem... Ale pomimo wszystko życzę im dużo szczęścia" - napisał jeden z fanów show. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.