"Chłopaki do wzięcia". Konflikt Kariny z Aldoną narasta. Partnerka Stefana wulgarnie obrażona przez bratową

Siostra i partnerka Stefana z "Chłopaków do wzięcia" od początku się nie dogadywały. Ostatnio Karina pokazała obserwatorom, jak zwraca się do niej bratowa. Internauci byli w szoku. Padły mocne słowa.

Fanom "Chłopaków do wzięcia" mogło się wydawać, że Aldonie i Karinie udało się dogadać. Nic bardziej mylnego. Siostra Stefana Kocha opublikowała na Facebooku wpis, w którym pokazała, w jaki sposób Aldona się do niej odniosła. Wulgarny komentarz pokazał, że konflikt obu pań jest nadal aktualny. Fani nie kryli oburzenia.

Zobacz wideo Edyta Zając ma konflikt z Klaudią El Dursi? "My się nawet nie znamy"

"Chłopaki do wzięcia". Afera z udziałem Aldony. Karina dostała chamski komentarz 

Karina i Aldona z programu "Chłopaki do wzięcia" nie mogą się dogadać. Od samego początku były na siebie cięte. Ostatnio okazało się, że Aldona posunęła się o krok dalej. Karina postanowiła pokazać fanom, jaki komentarz zostawiła podczas transmisji na TikToku. Aldona obraziła siostrę Stefana niecenzuralnym słowem, które można było zobaczyć na transmisji. "ku***" - przeczytali fani.

Dziś podczas transmisji na TikToku dostałam miłe pozdrowionka od (przyszłej czy niedoszłej?) bratowej. No jak tu się nie cieszyć? No ale przyznam, że żarcik mogłam zostawić dla siebie. Ale tak to jest na live, jedno słowo nie tak i już afera - napisała Karina na profilu na Facebooku.

'Chłopaki do wzięcia'. Konflikt Kariny z Aldoną narasta. Skandaliczne zachowanie partnerki Stefana'Chłopaki do wzięcia'. Konflikt Kariny z Aldoną narasta. Skandaliczne zachowanie partnerki Stefana fot. https://www.facebook.com/profile.php?id=100037192311678

To nie pierwszy raz, gdy Aldona obraziła siostrę swojego partnera. Twierdziła, że Karina chce zniszczyć jej związek. Przez długi czas obie wzajemnie się oskarżały. Jak się okazało, kontakt Kariny i Stefana znacznie się pogorszył. Choć wydawało się, że są ze sobą zżyci, konflikt z Aldoną sprawił, że sytuacja między rodzeństwem jest napięta.

"Chłopaki do wzięcia". Konflikt między Aldoną i Kariną 

W programie "Chłopaki do wzięcia" rodzeństwo Koch nie kryło swojej bliskiej relacji. Wszystko zmieniło się, gdy Stefan zaczął spotykać się z Aldoną. Okazało się, że kobiety nie potrafią się dogadać. To spowodowało, że Karina i Stefan ograniczyli swoje kontakty, co z pewnością nie było łatwe. Zablokowali nawet wzajemnie swoje konta w mediach społecznościowych. W relacji całej trójki ciągle dochodziło do kłótni. Aż w końcu kobiety postanowiły to zmienić.

Aldona i Karina zdecydowały się na wspólną transmisję na żywo za pomocą TikToka. Chciały pokazać fanom, że zakończyły swój konflikt. Jak się okazało, w zgodzie nie przetrwały nawet jednej doby. W rozmowie z Telemagazynem Aldona wyznała, że Karina cieszyła się, że na partnerkę Stefana wylała się fala hejtu. Jak stwierdziła, była to dla niej przykra sytuacja. Być może teraz próbuje się odegrać. Póki co, nie widać poprawy w relacjach Aldony i Kariny. ZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia". Krzysztof "Disco Frodo" większość życia spędził w szpitalu. Teraz robi karierę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.