"Chłopaki do wzięcia". Karina zainwestowała w poprawianie urody. Wygląda doskonale!

Karina Koch, znana z "Chłopakoów do wzięcia", postanowiła zainwestować w piękny uśmiech. Siostra Stefana wybrała się do gabinetu dentystycznego, a jej wygląd zmienił się diametralnie.

Karina Koch popularność zyskała dzięki udziałowi w serialu dokumentalnym "Chłopaki do wzięcia". 37-latka w programie do tej pory występowała u boku brata Stefana, jednak od jakiegoś czasu ich stosunki mocno się oziębiły. Koch zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych, postanowiła więc zainwestować w poprawianie urody.

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

"Chłopaki do wzięcia". Karina pochwaliła się nowym uśmiechem. "Jestem mega zadowolona"

Karina przyznała, że przez lata przeszkadzał jej wykruszony ząb, który był dosyć widoczny przy uśmiechu. Koch w końcu poprosiła dentystę o naprawę tego małego defektu. Sytuacja była dosyć skomplikowana, gdyż ząb był martwy, lekarz zdecydował więc o nałożeniu tymczasowej nakładki.

Jak wam się podoba mój nowy uśmiech? Ząbek już zrobiony, jeszcze nie jest zacementowany. Wreszcie ja się mogę uśmiechać fajnie i się dobrze czuć. No masakra, jestem mega zadowolona. (...) Dentysta sam mi powiedział, że dowiedział się, kim jestem, że jestem "lekko znana" (...) i musi się do tego mocno przyłożyć. (...) Zaproponował, że może najpierw naklei tego ząbka, jeszcze nie będzie cementował i będę tydzień tak chodzić i pytać ludzi, czy może tak zostać, czy trzeba coś ulepszyć  - relacjonowała Karina.

Jak wspominaliśmy, w życiu rodzinnym Kariny ostatnio nie dzieje się najlepiej. Koch toczy wojnę z Aldoną, partnerką swojego brata. Kobiety nie pałają do siebie sympatią, a dziewczyna Stefana zarzuca Karinie, że ta chce rozbić jej związek. Niedawno bohaterka "Chłopaków do wzięcia" przyznała, że drastycznie ucięła kontakt z krewnym i zablokowała go na komunikatorach i w mediach społecznościowych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.