"Chłopaki do wzięcia". Agnieszka została mamą. Byłą narzeczoną "Pączusia" zdradził pewien szczegół

Agnieszka Stempel zyskała sympatię widzów dzięki udziałowi w serialu dokumentalnym "Chłopaki do wzięcia". Wszystko wskazuje na to, że była narzeczona "Pączusia" niedawno powitała na świecie córkę.

Związek "Pączusia" i Agnieszki śledzili wszyscy miłośnicy "Chłopaków do wzięcia". W pewnym momencie sympatyczny Grzegorz uklęknął przed blondynką i poprosił ją o rękę. Niestety, wkrótce potem para rozstała się. Stempel próbowała jeszcze szukać miłości u boku Stefana, ostatecznie zostali parą przyjaciół.

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Dorota Szelągowska Szelągowska była zmęczona luksusem. Przeprowadziła się do mniejszego mieszkania

"Chłopaki do wzięcia". Agnieszka urodziła córkę? Wygadała się jej znajoma

Od pewnego czasu Agnieszka coraz rzadziej publikuje nowe posty w mediach społecznościowych. Najnowsze zdjęcie bohaterki "Chłopaków do zdjęcia" w sieci zamieściła Karina. Bohaterka serialu dokumentalnego postanowiła odwiedzić koleżankę z produkcji i swoją niedoszłą bratową. Internauci momentalnie wypatrzyli pewien szczegół, który sugeruje, że była narzeczona "Pączusia" została mamą.

Pani Agnieszka, stwierdzając po kokonie niemowlęcym, ma chyba bobasa... Chyba, że to psa, to sorry.
Gdzieś czytałam albo słyszałam wypowiedź Aldony, jak ogłosiła swoją ciążę, że Agnieszka też jest w ciąży. Więc wszystko możliwe.

Wątpliwości rozwiała koleżanka Agnieszki, która przyznała, że bohaterka "Chłopaków do wzięcia" niedawno została mamą małej Poli. Kobieta w tym pełnym wyzwań czasie postanowiła jednak uciec od mediów społecznościowych by chronić prywatność swoją i córki.

Doda na lotnisku Doda przyłapana na lotnisku w Maladze. Wygląda na to, że coś się szykuje

Agnieszka Stempel, patrz kochana jacy wszyscy ciekawi twojego życia. Pozdrowienia dla Polci. (...) Aga ostatnio bardzo dba o swoją prywatność i małej. Nie dodaje jej zdjęć itp., a ludzie na siłę męczą - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Życzymy Agnieszce i jej córce wszystkiego najlepszego!

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: