"Chłopaki do wzięcia". To koniec. Zuzia wyjawiła prawdę o małżeństwie z Robertem. "On ciągnął cię w dół"

Zuzia i Robert z programu "Chłopaki do wzięcia" nie są już razem. Od jakiegoś czasu w sieci krążyły plotki, że para zakończyła związek. Zuzia wyjaśniła na Instagramie, jak wygląda jej aktualna relacja z mężem. Fani odetchnęli z ulgą, ale wieści wcale nie są dobre.

Robert "Tancerz" Uziel jest jednym z tych szczęśliwców z programu "Chłopaki do wzięcia" który znalazł miłość. Jego wybranka Zuzia stanęła z nim nawet na ślubnym kobiercu. Od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się plotki, że w ich związku źle się dzieje. Para zdementowała te rewelacje wspólnymi zdjęciami z wakacji. Jak jest jednak naprawdę? Zuzia zorganizowała live na Instagramie i zdradziła, jak teraz wygląda ich związek.

Zobacz wideo Doda zdradza, o czym będzie nowe reality show. Wspomniała o Miszczaku

"Chłopaki do wzięcia". Zuzia i Robert nie są już razem? Co z ich małżeństwem?

Zuzia, żona Roberta z programu "Chłopaki do wzięcia" zorganizowała live na Instagramie i potwierdziła plotki, które od kilku tygodni krążą w sieci. Jak się okazało, nie są już razem, ale nadal są małżeństwem.

Tak szczerze mówiąc, no to nie jesteśmy razem już. Nie mamy rozwodu, ale nie jesteśmy razem - przyznała Zuzia.

Fani od razu spytali o powody rozpadu związku. Zuzia przyznała, że nie ma tutaj jednego winnego. Ich relacja znacząca się popsuła, kiedy kobieta wyjechała za granicę do pracy. Spora odległość dzieląca zakochanych zrobiła swoje.

To nie było tak jednostronnie, to z dwóch stron poszło. (...) Po prostu wyjechałam i tak dalej, no i to wszystko się rozeszło - wyznała żona Roberta.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Pod nagraniem z live'a Zuzi fani natychmiast zareagowali. Część zarzucała jej winę za rozpad związku z Robertem. Powodem miał być wyjazd za granicę.

On cię bardzo kocha i jest dla ciebie dobry, a odległość i rozstanie tylko to pogarsza. Po co braliście ślub i ty zaraz wyjechałaś. Nie mogłaś tego przemyśleć wcześniej i się zastanowić? - zapytał jeden z fanów pary. 

Zuzia otrzymała też dużo wsparcia od fanów, którzy stwierdzili, że zasługuje na lepszego partnera, a ten związek tylko ją niszczył. 

Jesteś inteligentna i pracowita. Robert ciągnął cię w dół. Cały czas musiałabyś na wszystko pracować. A być razem to razem wszystko, a nie ty sama.
Zuza jesteś zbyt ambitną i fajną babką, żeby marnować się przy Robercie.
Jesteś super, zasługujesz na mężczyznę, który będzie cię na rękach nosił i dbał o ciebie - czytamy w komentarzach.

Oglądacie program "Chłopaki do wzięcia"?

 

Zobacz też: "Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz nie do poznania jako drag queen. Skomentowała to jego była żona

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.