"Chłopaki do wzięcia". Łukasz "Gumiś" przeszedł nie lada przemianę. Jak dziś wygląda?

Łukasz "Gumiś" był jednym z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Jeszcze w trakcie nagrań postanowił zmienić swoje życie. Dziś nie tylko ma pracę, ale także zafundował sobie nowy wygląd.

W "Chłopakach do wzięcia" przewinęło się już wielu bohaterów. U niektórych z nich widzowie mieli okazję śledzić randki i rozwijające się związki. Tak było z Łukaszem, znanym bardziej jako Gumiś. Jego miłosne perypetie fani mogli zobaczyć na ekranie. Niestety, w miłości mu nie wyszło, ale po jakimś czasie zmienił swoje życie. Kawaler wyjechał do pracy za granicę i jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

"Chłopaki do wzięcia". Gumiś wyjechał i wszystko zmienił. Jak dzisiaj wygląda?

Łukasz występował w programie wraz z rodzicami, którzy bardzo chcieli, by syn się ustatkował. Zniknął z ekranu kilka sezonów temu. Wówczas 33-letni Gumiś znalazł chwilowe szczęście u boku Asi. Para przez jakiś czas pojawiała się razem na ekranie. Widzowie oglądali randki i czułości zakochanych. Doszło nawet do zaręczyn. Niestety ze ślubu nic nie wyszło i jak szybko się zaczęło, tak się skończyło. Ale nie były to jedyne podboje sercowe Gumisia. Jego kolejny związek wywołał niemałe poruszenie. Otóż zaczął spotykać się z inną bohaterką show, Agnieszką, która wcześniej była narzeczoną Pączusia. Jednak to płomienne uczucie także wygasło. Co dziś słychać u Gumisia?

Wygląda na to, że Łukasz nadal jest do wzięcia. Już podczas nagrywania programu zapowiadał, że chce wyjechać za pracą. Jak powiedział, tak zrobił. Pracuje w Niemczech, a oprócz tego udziela się w mediach społecznościowych. Często nadaje na TikToku, wrzuca również nagrania na Instagram. Zazwyczaj są to kilkunastosekundowe "zabawne" filmiki. Choć nie zbiera pod nimi prawie żadnych komentarzy, nie zraża się i publikuje dalej.

 

Już na emigracji Gumiś postanowił się wytatuować. Zrobił pokaźnych rozmiarów tatuaż pokrywający całą rękę i ramię. Efektami pochwalił się na Instagramie. Zmienił też lekko fryzurę. Ale nadal jest wierny kolczykom w uszach. Pamiętacie Gumisia? Więcej zdjęć uczestnika znajdziecie w naszej galerii w górnej części strony. ZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia". Krzysztof "Disco Frodo" większość życia spędził w szpitalu. Teraz robi karierę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.