"Love Island". Marta na romantycznym wideo z Adamem. W komentarzach burza. "Nikt w to nie wierzy"

Marta i Adam z "Love Island" znowu w ogniu krytyki. Wszystko przez romantyczne nagranie opublikowane przez uczestniczkę. Fani show uważają, że ich uczucia są na pokaz, a związek niedługo się rozpadnie.

Marta i Adam byli jedną z trzech finałowych par siódmej edycji "Love Island". Uczestnik pojawił się w programie już w trakcie trwania show i po wejściu do willi od razu namieszał. Adam, którego widzowie dobrze już znali z "Top Model" uwodził po kolei wszystkie uczestniczki, co bardzo nie spodobało się widzom. Fani programu uznali, że bawi się uczuciami innych. Kiedy w willi pojawiła się Marta, szybko się zauroczył. Niedługo potem przyznał, że jest w niej zakochany. Widzowie upatrywali w tym jedynie dobrej taktyki na przetrwanie i dojście do finału. Mimo że po zakończeniu show para nadal jest razem i planuje wspólne lokum, to fani "Love Island" sceptycznie podchodzą do tej relacji. Marta właśnie opublikowała romantyczne nagranie z Adamem i pod materiałem pojawiły się prawie same nieprzychylne komentarze.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Love Island". Marta i Adam w ogniu krytyki fanów. "Tak się afiszujecie, a nikt w to nie wierzy"

Adam z "Love Island" w trakcie pobytu w willi nie zdawał sobie sprawy, jak odbierany jest przez widzów. Po zakończeniu show okazało się, że musi zmierzyć się z ogromnym hejtem i zarzutami, że był faworyzowany przez prowadzącą Karolinę Gilon. Produkcja programu bardzo szybko zareagowała i zaapelowała do fanów o powstrzymanie się od pisania tego typu komentarzy. "Kochani, jesteśmy wdzięczni za wasze zaangażowanie, ale ze smutkiem czytamy niektóre wasze komentarze, zarówno te na naszym profilu, jak i te na profilach islanderów. Dlatego chcemy wam przypomnieć, że słowa mogą ranić. Prosimy, zanim napiszecie komentarz pełen przykrych słów, zastanówcie się, czy chcielibyście przeczytać to o sobie?" - czytamy na Instagramie. To jednak nie pomogło, więc Adam postanowił udostępnić hejterskie wiadomości, które dostaje w mediach społecznościowych. Pojawiają się w nich wyzwiska, przekleństwa i okrutne treści. Przewijają się też groźby śmierci i komentarze dotyczące prywatnego życia Adama, który jest adoptowanym dzieckiem.

Iga Świątek w Krakowie podczas imprezy charytatywnej 'Iga Świątek i przyjaciele dla Ukrainy'. Lipiec 2022 Świątek rzuciła wyzwanie. Chce dbać o innych i promować swoją pasję

W obronie kolegi z programu stanęły uczestniczki i sama prowadząca. Jak się okazuje, to jednak nie pomogło, bo temat znów wraca. Marta właśnie udostępniła romantyczne nagranie z ukochanym, a w komentarzach znowu burza. Ostatnio Adam wyznał, że szykuje miejsce u siebie, aby Marta mogła się wprowadzić, więc wygląda na to, że ich relacja zmierza w bardzo dobrym kierunku. Innego zdania są jednak widzowie show, o czym najlepiej świadczą komentarze pod filmem. A wy jak sądzicie, ich związek jest udawany?

'Love Island' Stella z "Love Island" zdradza kulisy show. "Czułam się jak królik doświadczalny"

Ciekawe jak długo Marta to wytrzyma. Na razie są ze sobą, bo hejt ogromny spadł na Adama. Ta dziewczyna nie chce pokazać, że ludzie mieli rację, że to para na pokaz i dążyła tylko i wyłącznie do wygranej.
Ale się odsuwa od pocałunków, jak w programie.
Tak się afiszujecie, a nikt w to nie wierzy - czytamy w komentarzach.
 

"Love Island". Co słychać u pozostałych uczestników? Beata zmieniła fryzurę

Beata Kurpas była w siódmej edycji "Love Island" w kilku obiecujących parach, ale to z Kamilem najszybciej zaiskrzyło. Para zajęła drugie miejsce w finale i kontynuuje relacje po powrocie do kraju. Uczestniczka na bieżąco relacjonuje życie na Instagramie. Ostatnio przeszła ogromną metamorfozę i zmieniła fryzurę. Ukochana Kamila zdecydowała się na warkoczyki na całej głowie. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Więcej o: