"Love Island". Beata zmieniła fryzurę, fani nie dowierzają. "Na pierwszy rzut oka zagraniczna gwiazda"

Beata Kurpas, znana z siódmego sezonu "Love Island", zdecydowała się na drastyczne zmiany. Po prostych, ciemnych włosach zostało jedynie wspomnienie. Sprawdźcie, jak celebrytka wygląda w nowym wydaniu.

Beata Kurpas była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek siódmej edycji "Love Island". Jej związki w programie szybko się rozpadały, względną stabilizację znalazła jednak u boku Kamila. Para zajęła drugie miejsce i poza programem nadal kontynuuje znajomość. Ich codzienność możemy śledzić za pośrednictwem Instagrama. W ostatnim czasie to nie związek Beaty wzbudził jednak największe kontrowersje, a jej włosowa metamorfoza. Finalistka "Love Island" postawiła na warkoczyki.

Zobacz wideo "Love Island". Laura Sieka tańczy z małą córeczką

"Love Island". Beata zmieniła fryzurę. Z trudem można ją poznać. "Co za stylówka!"

Na najnowszych zdjęciach widzimy, że Beata zdecydowała się na przedłużanie włosów za pomocą warkoczyków. Na jej głowie pojawiły się dziesiątki długich kłosów. Kurpas w nowym wydaniu wygląda rewelacyjnie. W szoku pozostają fani, którzy z trudem rozpoznali bohaterkę siódmego sezonu "Love Island". Istotnie, Beata przypomina teraz wokalistkę R'n'B z początku lat dwutysięcznych.

 
Co za stylówka! Ekstra! Ja cię nie poznałem na pierwszy rzut oka, myśląc, że to jakaś zagraniczna wokalistka - czytamy w komentarzach.

"Love Island". Beata sporo przeszła w programie. Miłość znalazła u boku Kamila

Historia Beaty w "Love Island" nie należała do najłatwiejszych. Uczestniczka weszła do programu razem z Jagodą. Początkowo próbowała odnaleźć się w parze z Adamem, ich związek rozpadł się jednak, kiedy islander pocałował Agatę. Również relacja Kurpas z Hubertem nie należała do udanych, tym razem zawiodła uczestniczka, która zbliżyła się do Mateusza. Wszystko zaczęło się układać w momencie sparowania Beaty z Kamilem. Islanderka wprost przyznała, że zaczyna się zakochiwać w koledze z programu. Ostatecznie para zajęła drugie miejsce. Po powrocie z Hiszpanii zadeklarowali w instagramowym wpisie, że nadal zamierzają pracować nad związkiem. "Przeżyliśmy najlepszą przygodę w swoim życiu, którą nadal będziemy budować. Dziękujemy wszystkim widzom, którzy nas wspierają i w nas wierzą, naprawdę to doceniamy - jesteście najlepsi!" Trzymacie kciuki za związek Beaty i Kamila?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.