"Love Island". Marta i Adam są razem po programie? Zapadła ważna decyzja

Wielu fanów "Love Island" z pewnością nurtuje, czy Adam i Marta z siódmej edycji show są razem po programie. W trakcie emisji widzowie nie dawali im szans na przetrwanie. Uczestnik postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. Zdradził, że w jego życiu szykują się ogromne zmiany.

Finał siódmej edycji "Love Island" został wyemitowany w minione święta wielkanocne, mimo to uczestnicy stale cieszą się  sporym zainteresowaniem wśród fanów. Trzeba przyznać, że najnowsza edycja randkowego show była bogata w skrajne emocje i nieoczekiwane zwroty akcji. Widzowie na nudę nie mogli narzekać. Po zakończeniu programu o mieszkańcach Wyspy Miłości dalej jest głośno. Największe zainteresowanie wzbudza Adam. Mężczyzna do niedawna mierzył się z falą ogromnego hejtu. Po jego stronie opowiadała się zarówno produkcja, jak i prowadząca show Karolina Gilon. Wszystko wskazuje na to, że nieprzyjemności nieco ucichły. Adam przekazał kolejną informację. Tym razem chodzi o Martę. Czy para kontynuuje relację? Jedno jest pewne, zapadła bardzo ważna decyzja. 

Zobacz wideo "Love Island". Laura Sieka tańczy z małą córeczką

"Love Island". Adam i Marta dalej są parą? Podjęli ważną decyzję

Jak wiadomo w programach miłosnych typu "Love Island" bywa różnie. Przeważnie kończy się na krótkich znajomościach, a internauci rzadko mają okazję śledzić szczęśliwy rozwój relacji. Widzów randkowego show najbardziej nurtuje pytanie, które pary pozostały w związkach. Zwycięzcy najnowszej edycji - Agata i Hubert wspólnym szczęściem dzielą się w mediach społecznościowych. Z kolei u Marty i Adama, którzy również dotarli do finału i uplasowali się na trzecim miejscu, zapadła ważna decyzja.  

Karolina Pisarek, Karolina Gilon Pisarek uderzyła w Gilon. Odpowiedziała: Po co te kłamstewka?

Co do relacji Marty i Adama widzowie od samego początku mieli poważne wątpliwości i nie dawali im szans na przetrwanie. Mężczyźnie szybko przyklejono "łatkę" bawidamka. Początkowo związany był z Beatą, później romansował z Agatą. Dopiero gdy na Wyspie Miłości zjawiła się Marta, Adam dostał strzałą amora prosto w serce. Podczas programu para nie szczędziła sobie czułości. Powrót do Polski i rzeczywistości wspólnie relacjonowali w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że ich związek kwitnie w najlepsze. Para właśnie podjęła kolejny krok i postanowiła zamieszkać razem. W życiu tej dwójki zapowiadają się kolosalne zmiany. "Ogarniam miejsce na chacie, żeby Marta mogła sobie wrzucić swoje rzeczy. Sytuacja się rozkręca, bo pytacie, czy chcemy razem zamieszkać" - napisał. 

'Love Island'. Adam'Love Island'. Adam fot. Instagram/@drummeerr

Adam z 'Love Island' "Love Island". Uczestniczki stają po stronie Adama. "Ma ogromne serce"

"Love Island". Agata i Hubert odpisali kontrakt na bycie razem? Rozwiali spekulacje

Agata i Hubert zwyciężyli siódmą edycję "Love Island". Choć cieszyli się największą sympatią wśród fanów, to ich droga do związku była wyjątkowo wyboista. W trakcie trwania programu Agata dopuściła się zdrady. Długo zajęło jej odbudowanie zaufania i odzyskanie sympatii Huberta. Ostatecznie osiągnęła jednak sukces. Wydawać by się mogło, że chwilowy kryzys przyczynił się do umocnienia tej relacji. Po powrocie do Polski para zorganizowała transmisję na żywo na Instagramie. Wspólnie odpowiadali na pytania. Jeden z internautów zapytał wprost, czy podpisali papier na bycie razem. Oboje ewidentnie zaprzeczyli. Razem oświadczyli, że kontynuują relację, bo są w sobie zakochani. 

Więcej o: