"M jak miłość". Piotrek ma problemy zdrowotne. Paweł bije na alarm. "Masz dzieci i żonę. Kto się nimi zajmie?"

W 1730. odcinku "M jak miłość" Piotrek znowu będzie mieć problemy z oddychaniem. Słabe samopoczucie kolegi zaobserwuje Andrzej, który złoży wizytę jego bliskim. Do akcji wkroczy Kinga. Paweł również wtrąci swoje trzy grosze. Przypomni bratu, że ich ojciec zmarł na zawał.

Od dwóch dekad widzowie z zaciekawieniem śledzą kolejne losy bohaterów serialu "M jak miłość". Bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych wątków jest historia małżeństwa Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Uwielbiana przez widzów para od lat pozostaje w szczęśliwym związku. Piotrek jest cenionym prawnikiem, a Kinga prowadzi dobrze prosperujący lokal gastronomiczny. Wspólnie wiodą spokojne życie. Wychowują trzy córki i syna. Sielanka może jednak zostać przerwana. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych, z jakimi ostatnio zmaga się Zduński. 

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

"M jak miłość". Piotrek ma problemy ze zdrowiem. Do akcji wkroczy Andrzej. Zaalarmuje jego bliskich

Kilka odcinków temu Piotrek nie czuł się najlepiej. Słabe samopoczucie męża zauważyła Kinga, która poprosiła go, by postarał się mniej pracować, więcej spać i lepiej się odżywiać. Piotrek nie zastosował się do rad i następnego ranka popędził do kancelarii. Później spotkał się z Pawłem (Rafał Mroczek). W trakcie rozmowy Piotrek był wyraźnie osłabiony, co nie umknęło uwadze brata. Ten poprosił go, by w końcu zadbał o siebie i zrobił badania profilaktyczne. Jak podaje portal światseriali, w 1730. odcinku Piotrek pracę ponad siły przepłaci zdrowiem. Będzie miał poważne kłopoty z oddychaniem. Złe samopoczucie kolegi zaobserwuje Budzyński. "A ty nie masz przypadkiem problemów ze zdrowiem?" - zapyta. "Jestem tylko przemęczony. Jak my wszyscy, zresztą" - odpowie. "Posłuchaj, wiem coś o tym. Sam długo nie chciałem się przed sobą przyznać, że coś jest nie tak, bagatelizowałem nadciśnienie" - wyzna Andrzej. "Nic mi nie jest!" - warknie Piotrek. "Jasne, w końcu ty wiesz najlepiej"- skomentuje. 

 

Na tym jednak się nie skończy. Budzyński będzie na tyle przejęty, że postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. W tym samym odcinku uda się do bistro, by porozmawiać z Pawłem. "Mogłem się tego spodziewać. Prosiłem durnia po dobroci, ale teraz to chyba go zwyczajnie zabije"- powie zdenerwowany Paweł. Ich rozmowę przypadkiem usłyszy Kinga. "Coś mnie ominęło? Może chcesz mnie wtajemniczyć?" - wtrąci się. Postawiony pod ścianą Paweł wyzna, że Piotrek już raz przy nim zasłabł. Zdruzgotana nowymi informacjami Kinga postanowi złożyć wizytę mężowi w kancelarii. "Kinga? Co się stało?" - zdziwi się Piotrek. "Jeszcze nic. Ale ty najwyraźniej czekasz, aż wreszcie stanie się coś złego i ani myślisz o siebie zadbać! Zasłabłeś! Miesiąc temu! I nie poszedłeś do lekarza! Tak, wiem wszystko, Paweł cię wsypał" - oświeci go Kinga. "Może nie mieszajmy w to Pawła" - powie. "Paweł też się o ciebie martwi. Miałeś dziś atak duszności?"- zapyta. "Kochanie, to nic takiego. Wszyscy trochę przesadzacie" - zbagatelizuje. "A to już oceni kardiolog. Umówiłam cię na wizytę za godzinę i sama dopilnuję, żebyś na nią dotarł" - oświadczy Kinga. 

 

Wieczorem na Deszczową zawita Paweł. Nawiązując do zmarłego ojca, da bratu wiele do myślenia. "Ostatnio ci darowałem, bo wierzyłem, że jesteś mądrym facetem. W końcu mamy te same geny, nie? Ale okazało się, że jednak jesteś nieodpowiedzialny. Masz czworo dzieci i żonę. Kto z nimi zostanie, jeśli się nie ogarniesz? Zapomniałeś, że nasz ojciec zmarł na zawał serca? Haruj tak dalej, zarywaj noce, jedz śmieciowe żarcie, a skończysz dokładnie tak samo" - wygarnie. Po tych słowach mina Piotrka znacznie zbladnie. Wszystko wskazuje na to, że Zduński w końcu przemyśli swoje zachowanie, weźmie do serca rady bliskich i zajmie się zdrowiem. 

"M jak miłość". Zrozpaczona Julia zapragnie zemsty 

Julia nie kocha już Andrzeja. Budzyński zranił kobietę i stał się dla niej największym wrogiem. Ponadto szczęście Andrzeja i Magdy dodatkowo kłuło ją w oczy. Czara goryczy przelała się, gdy Malicka dowiedziała się, że to Budzyński załatwił jej przywrócenie do pracy. Kobieta ogarnięta wściekłością i  negatywnymi emocjami postanowiła się zemścić na byłym kochanku. Opracowała nawet misterny plan, który ma na celu zniszczenie na nowo poukładanego życia Andrzeja. Malicka postanowi wrobić w go w przestępstwo. Jak dalej potoczy się ten wątek? Przekonamy się o tym już niebawem. Jesteście fanami "M jak miłość"? Premierowe odcinki serialu są emitowane w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55 na antenie TVP2 Zobacz też: "M jak miłość". Iza chce rozwodu. Szymek ucieknie z domu, aby powstrzymać rodziców. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.