Anna Mucha odniosła się do ślubu Katarzyny Cichopek. "Miałam mieszane uczucia"

Anna Mucha podzieliła się z internautami wspólnym zdjęciem z Katarzyną Cichopek. Na fotografii prowadząca "Pytanie na śniadanie" jest w ślubnej sukni. Jednak to opis pod zdjęciem najbardziej zastanawia.

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek poznały się przed laty na planie popularnego serialu. Wówczas nikt nie przewidywał, że ich przygoda z "M jak miłość" będzie trwała tak długo. Znajomość przerodziła się w przyjaźń. Aktorki wspierają się w życiu i na scenie. Anna Mucha podzieliła się teraz w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem z Cichopek. Opis pod fotografią intryguje. Co chciała przekazać?

Zobacz wideo Anna Mucha nie poszła na groby, ale na masaż. Tłumaczy się

Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Anna Mucha zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie udostępniając zdjęcie, wyglądające jak kadr ze ślubu Katarzyny Cichopek. Aktorka dopisała pod zdjęciem, że miała mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa. Na próżno szukać tu jednak przytyków w kierunku Marcina Hakiela. Fotografia pochodzi bowiem z planu serialu "M jak miłość". Był to więc kościelny ślub Kingi i Piotra, a bohaterce granej przez Annę Muchę przypadła zaszczytna rola świadkowej. 

Chyba miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa - napisała na Instagramie Anna Mucha.

Katarzyna Cichopek, Anna MuchaKatarzyna Cichopek, Anna Mucha Fot. Instagram.com/taannamucha

Kinga i Piotr w "M jak miłość" dwukrotnie brali ślub

Kinga i Piotr to ulubieńcy fanów serialu "M jak miłość". Ta wyjątkowa para dwukrotnie brała ślub. Bohater grany przez Marcina Mroczka zaproponował swojej ukochanej małżeństwo zaraz po maturze. Ślub cywilny odbył się Urzędzie Stanu Cywilnego i wyemitowano go w 126-tym odcinku serialu. Już wówczas nowożeńcy obiecywali sobie, że to tylko wstęp do związku na całe życie. Przed ołtarzem ślubowali sobie parę lat później, w 725-tym odcinku. Ich świadkami zostali wówczas Paweł (w tej roli Rafał Mroczek) oraz Madzia, w którą w serialu wciela się Anna Mucha. 

Katarzyna Cichopek, Anna MuchaKatarzyna Cichopek, Anna Mucha Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.