"M jak miłość". Iza chce rozwodu. Szymek ucieknie z domu, aby powstrzymać rodziców

Iza zakochała się bez pamięci w Radku i chce rozwodu z Marcinem. W 1792. odcinku "M jak miłość" napiętą rozmowę rodziców usłyszy Szymek. Chłopiec narazi się na niebezpieczeństwa, aby powstrzymać rodziców.

W 1729. odcinku "M jak miłość" między Izą (Adriana Kalska) a Marcinem dojdzie do poważnej rozmowy. Zakochana w Radku (Philippe Tłokiński) Iza będzie chciała rozwieść się z Marcinem (Mikołaj Roznerski), a on w nadziei, że uda się odbudować ich małżeństwo wybaczy jej zdradę. Marcin zaproponuje żonie rodzinną terapię, ale ona odmówi. Rozmowę rodziców przypadkiem usłyszy Szymek. Przerażony chłopiec będzie za wszelką cenę chciał powstrzymać rodziców od tego ostatecznego kroku. Aby to zrobić, wymyśli niebezpieczny plan ucieczki. 

Zobacz wideo "Love Island". Laura Sieka tańczy z małą córeczką

"M jak miłość". Szymek ucieknie z domu, aby powstrzymać rodziców przed rozwodem

Szymek nie chce, aby jego rodzice się rozwiedli. Aby ich powstrzymać, siedmiolatek będzie chciał uciec do Grabiny i ukryć się w domu babci Barbary. Chłopiec pożyczy pieniądze od koleżanki ze szkoły, aby móc kupić bilet na autobus. Na szczęście Iza i Marcin w porę zorientują się, że coś jest nie tak i znajdą Szymka na dworcu.

Syn pary będzie roztrzęsiony tym, że jego rodzina się rozpada, a on nie może zrobić nic, aby temu zapobiec. Marcin poprosi żonę, aby nie przedstawiała swojego nowego ukochanego dzieciom, bo Szymek i Maja nie są gotowi na tak wielkie zmiany. Jeśli Radek będzie chciał być z ukochaną, będzie zmuszony poczekać na Izę. Żona Marcina na razie będzie mieszkać w służbowym mieszkaniu w Gródku. Czy Iza ostatecznie rozwiedzie się z Marcinem? Tego prawdopodobnie dowiemy się w odcinkach, które zostaną wyemitowane po wakacjach. 

 

"M jak miłość". Widzowie oburzeni wątkiem Izy w serialu

Iza i Marcin byli ulubioną parą widzów serialu "M jak miłość". Fani tej kultowej produkcji są zawiedzeni poprowadzeniem wątku Izy, która nagle odwróciła się od męża i zakochała w koledze z pracy. "Tego nie da się skomentować... nie po tym, przez co przeszli... jak? To nie ta Iza" - czytamy w komentarzach widzów. "Nie wiem, jak można było wymyślić taki wątek. Produkcja prosi się o totalne obniżenie oglądalności" - zwróciła uwagę kolejna z widzek. "Jak lubiłam wątek Izy i Marcina tak teraz nie chce się tego oglądać. Masakra" - podkreśliła kolejna. Jak sądzicie, czy wątek Izy i Marcina w serialu można jeszcze naprawić?  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.