"Love Island". Fani przeglądają konto Alicji. Zwrócili uwagę na jeden szczegół. "Sandra interweniowała"

Po zakończeniu "Love Island" fani zajrzeli na Instagramowy profil Alicji. Zauważyli tam jeden istotny szczegół. Niemal od razu ją zaalarmowali. Chodziło o Mateusza.

Choć siódma edycja "Love Island" dobiegła już końca, to uczestnicy dalej aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Alicja gościła na Wyspie Miłości od samego początku. Niestety, nie zawitała tam zbyt długo. Mimo krótkiego pobytu zdążyła nieźle namącić. Przy okazji nie udało jej się zdobyć sympatii wśród fanów. Raczej wręcz przeciwnie. Internauci intensywnie komentowali jej zachowanie. Większość nie była dla niej zbyt łaskawa. Po emisji finałowego odcinka siódmej edycji randkowego show na Instagramie Alicji doszło do komicznej sytuacji. Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo "Love Island". Jay oskarża "dziewczynę z internetu" o oszustwo. Zapowiada walkę prawną

"Love Island". Fani patrzą na Instagram Alicji. Zwrócili uwagę na jeden szczegół 

Alicja była jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek siódmej edycji "Love Island". W programie była bardzo opryskliwa i na Wyspie Miłości doprowadziła do kilku poważnych awantur. Niekiedy polały się nawet łzy. W randkowym show tworzyła parę z Mateuszem. Widzowie zarzucali jej, że całkowicie podporządkowała sobie mężczyzną i trzyma go na krótkiej smyczy. Alicja nie spędziła w programie dużo czasu. W jednym z głosowań fani podjęli decyzję, że to właśnie ona musi pożegnać się z przygodą w hiszpańskiej willi. Po opuszczeniu "Love Island" przez Alicję, Mateusz krótko przeżywał rozstanie. Już następnego dnia poczuł zew wolności i rozpoczął telewizyjne szaleństwo. Wdał się w kilka przelotnych relacji z niemal każdą uczestniczką. Później na Wyspie Miłości zjawiła się Sandra i całkowicie zawładnęła jego sercem. Kobieta od razu wpadła mu w oko. Para szybko weszła w oficjalną relację. Jeszcze w trakcie trwania randkowego show Alicja komentowała zachowanie Mateusza. Tym razem znowu pokusiła się o nawiązanie do byłego partnera.

'Love Island'. Agata i Hubert "Love Island". Agata odezwała się po finale. Gdzie Hubert? "Rozdzieliliśmy się"

Alicja aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie jej losy śledzi prawie 80 tysięcy obserwujących. Po udziale w randkowym show coraz częściej wchodzi w interakcje z fanami. Jeden z nich zwrócił uwagę na ważną kwestię. Jeszcze po finale Alicja i Mateusz wzajemnie obserwowali się na Instagramie. Sytuacja uległa jednak drastycznej zmianie. Teraz fani spekulują, czy to Sandra wpłynęła na Mateusza, by ten nie obserwował byłej partnerki na portalu społecznościowym. "Alicja zaobserwowałaś Matiego, a on ciebie, a teraz już nagle cię nie obserwuje. Czyżby Sandra interweniowała" - napisał jeden z internautów. 

'Love Island'. Alicja'Love Island'. Alicja Instagram/@alicja.ostrouch

Alicja nie mogła przejść obok tej sytuacji obojętnie i pokusiła się o drobny komentarz. Przy okazji zdradziła, że dostała kilka podobnych wiadomości. "Ja was uwielbiam. Jesteście takimi szpiegami, że szok, nic się przed wami nie ukryje. To nie pierwsza taka wiadomość, więc trochę bawi" - napisała na Instagramie. 

Adam z 'Love Island' Adam z "Love Island" nie zdobył fanów w programie. Zwrócił się do hejterów

"Love Island". Agata zrelacjonowała powrót. Brakowało Huberta

Agata podzieliła się relacją prosto z lotniska. Pierwszy raz po programie musiała rozdzielić się z Hubertem. Każde z nich miało do załatwienia kilka spraw z osobna. Rozłąka zakochanych nie trwała jednak zbyt długo. Już kilka godzin później para podzieliła się wspólną relacją. Postanowili wybrać się na randkę do orientalnej restauracji. Po ich minach mogliśmy wnioskować, że miłość kwitnie. Zobacz też: "Love Island". Widzowie komentują finał. Dali upust emocjom. "Otwieramy szampana".

Więcej o: