"Love Island". Alicja komentuje zachowanie Mateusza. Padły gorzkie słowa. "Zawiodłam się"

Za nami finał siódmego sezonu "Love Island". Na ostatniej prostej zmagania uczestników skomentowała Alicja. Była islanderka zdradziła, co myśli na temat zachowania Mateusza, swojego programowego partnera.

Alicja była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek minionej edycji "Love Island". Widzom nie spodobało się jej zachowanie w stosunku do Oli i Mateusza, jej programowego partnera. Po wielu perypetiach Ala w końcu opuściła wyspę miłości. W mediach społecznościowych jednak nadal komentowała dalsze poczynania islanderów. Tuż przed wielkim finałem oberwało się Mateuszowi.

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Olga Kaczyńska, Paulina Papierska, Joanna Krupa, Patryk Grudowicz Papierska wychowuje dzieci, Grudowicz był kelnerem. Oni wygrali "Top Model"

"Love Island". Alicja zdradziła, komu kibicuje. Wbiła szpilę Mateuszowi i Sandrze

Islanderka przyznała, że od pewnego czasu otrzymuje sporo wiadomości od internautów komentujących zachowanie Mateusza. Fani "Love Island" proszą islanderkę o zabranie głosu w sprawie nowego związku byłego partnera. Alicja sumiennie odmawiała komentarza w tej sprawie, z jej ostatniego wpisu da się jednak wywnioskować, że ma ogromny żal do Mateusza. Dowiedzieliśmy się też, komu kibicuje kontrowersyjna uczestniczka.

Słuchajcie! Mateusz i Sandra swoim zachowaniem sami pokazują, jakimi są osobami i wydaje mi się, że mój komentarz jest tutaj zbędny. Ja serdecznie kibicuje Hubertowi, bo jest super facetem i mam nadzieję, że wygra ten program, bo na to zasługuję. Tymczasem nie gadamy, tylko oglądamy! Jedyne co mogę powiedzieć o Mateuszu, to że się na nim zawiodłam jako na człowieku, po prostu...

Alicja, 'Love Island'Alicja, 'Love Island' Instagram, @alicja.ostrouch

Darek Wardziak Darek Wardziak z "Totalnych remontów" ma piękną żonę. Uwielbiają wspólne podróże

"Love Island". Znamy zwycięzców siódmej edycji. Wygrali ulubieńcy widzów

Życzenia Alicji i sporej części widzów zostały spełnione. Siódmą edycję "Love Island" wygrał bowiem Hubert, który był w parze z Agatą. Islanderzy pozostali na wyspie do samego końca nie ukrywali, że nie darzą ulubieńca widzów sympatią. Również produkcja wypuściła stronnicze materiały, które miały ukazać relację Agaty i Huberta w negatywnym świetle. To jednak jeszcze bardziej zmotywowało fanów programu do masowego głosowania na przystojnego islandera i jego piękną partnerkę.

Więcej o: