"Hotel Paradise". Chris Ducci i Monika Czajkowska się zaręczyli. Pokazała pierścionek

Chris Ducci z "Hotel Paradise" i Monika Czajkowska podzielili się z internautami radosną informacją. Już wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Chris Ducci jest zwycięzcą pierwszej edycji "Hotel Paradise", w której towarzyszyła mu Marietta Witkowska. Krótko po zakończeniu emisji show okazało się jednak, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Mężczyzna znalazł szczęście u boku modelki Moniki Czajkowskiej, a ich relacja rozwinęła się w błyskawicznie. Zakochani po kilku miesiącach poinformowali, że wkrótce na świat przyjdzie ich potomek. Po ponad roku ujawnili za pośrednictwem Instagrama, że ich córka wkrótce zostanie starszą siostrą. Te wydarzenia spowodowały, że para postanowiła zalegalizować swój związek.

Zobacz wideo Sylwia Bomba tłumaczy hejt w "Gogglebox": Nigdy nie jadę personalnie

"Hotel Paradise". Chris Ducci zaręczył się z Moniką Czajkowską

Mimo posiadania dwójki dzieci Ducci i Czajkowska do tej pory nie myśleli o ślubie. Jak wynika jednak z ich Instagrama, ważny dzień zbliża się wielkimi krokami. Chris z "Hotelu Paradise" oświadczył się Monice, która zdążyła się już pochwalić pierścionkiem w mediach społecznościowych. Modelka dodała wzruszający wpis, w którym wyraziła uznanie wobec partnera. Jak przyznała, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Kadr z pierścionkiem zobaczycie w naszej galerii u góry strony.

Od pierwszego dnia wiedziałam, że jesteśmy dla siebie stworzeni i będziemy razem do końca życia. Przy tobie jestem najszczęśliwsza na świecie. Kocham cię z całego serca - czytamy na profilu Czajkowskiej.

Chris Ducci z "Hotel Paradise" ma dwie córki z Moniką Czajkowską 

Chris Ducci i Monika Czajkowska są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek. W sieci chętnie pokazują kadry swojej codzienności. Pierwsza córka, Blanka, przyszła na świat 30 lipca 2021 roku. Druga - Pola - urodziła się w grudniu 2022 roku. Niedługo po pobycie w szpitalu Czajkowska otwarcie przyznała, że poród nie należał do najłatwiejszych, ale wszystko skończyło się dobrze. Kibicujecie Chrisowi i Monice?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.