"Hotel Paradise". Chris Ducci i jego partnerka oczekują narodzin drugiego dziecka. Pokazali zdjęcie. Poród już niedługo

Zwycięzca pierwszego sezonu "Hotelu Paradise" w programie nie znalazł miłości, ale ułożył swoje życie po zakończeniu przygody z show. Chris Ducci razem z partnerką doczekali się córki, a teraz podzielili się z fanami swoim szczęściem. Przez długi czas to ukrywali.

Chris Ducci wygrał pierwszą edycję "Hotel Paradise" razem z Mariettą Witkowską. Krótko po zakończeniu emisji show wyszło na jaw, że ich związek nie przetrwał. Wówczas mężczyzna związał się z modelką Moniką Czajkowską, a ich relacja rozwinęła się w ekspresowym tempie. Zakochani po kilku miesiącach poinformowali, że zostaną rodzicami. Po ponad roku ujawnili za pośrednictwem Instagrama, że ich córka wkrótce zostanie starszą siostrą. 

ZOACZ RÓWNIEŻ: Klara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise". Chris Ducci i jego partnerka oczekują narodzin drugiego dziecka

Chris Ducci i Monika Czajkowska wychowują już Blankę. Para córkę powitała na świecie 30 lipca 2021 roku. W mediach społecznościowych chętnie publikują rodzinne fotografie i pokazują wizerunek pociechy. Za pośrednictwem Instagrama poinformowali, że wkrótce ich rodzina się powiększy, co przeczuwali ich wierni obserwatorzy. Nie zdradzili jednak płci drugiego dziecka. Wiadomo natomiast, że Monika jest w połowie ciąży. 

Chris zamieścił klimatyczne fotografie, na której pozuje z ciężarną partnerką i córką. 

Marzenia się spełniają! Blanka niedługo będzie miała rodzeństwo. Dużo osób już się domyślało, dlatego nie chcieliśmy tego dłużej ukrywać i postanowiliśmy podzielić się z wami naszym szczęściem. Połowa już za nami. Jak myślicie tym razem będzie chłopiec, czy dziewczynka? - napisał influencer.
 

W komentarzach posypały się słowa gratulacji of fanów. 

Tak przeczuwałam. Gratulacje kochani.
Jesteście cudowną rodzinką.
Wiedziałam już dawno. Cudowna rodzinka - napisała Anna Ryśnik z "Warsaw Shore".

Przyłączamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego dobrego.

Więcej o: