"Sanatorium miłości". Anita poszukuje partnera. "Wolałabym fajnego, młodego faceta z kasą"

Nie każdy uczestnik "Sanatorium miłości" opuszcza program z drugą połówką. Tak było w przypadku Anity Nowickiej, która wystąpiła w piątej odsłonie show. Bohaterka jednak się nie poddaje. Wciąż poszukuje prawdziwej miłości. Zdradziła, jakie ma wymagania.

W "Sanatorium miłości" występują seniorzy, którzy szukają partnerów. Przez wiele lat program zdobył serca widzów TVP. Niedawno zakończyła się piąta edycja show. Bohaterowie mieli okazję do świętowania. Królem i królową sezonu zostali Iwona i Józef. Niestety, nie dla każdego udział w programie był owocny. Choć Anita Nowicka poznała wiele interesujących osób, "Sanatorium miłości" zakończyła jako singielka. Pomimo tego nie zamierza rezygnować z poszukiwań drugiej połówki. Jednak uczestniczka przyznała, że dotychczas nie znalazła kandydata, który sprostałby jej oczekiwaniom.

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

Kim jest Anita Nowicka?

Anita Nowicka jest rozwódką, ale także szczęśliwą matką oraz babcią. Prywatnie pracuje jako dentystka. Choć skończyła już 60 lat, nadal jest aktywna zawodowo. Wielokrotnie podkreślała, że nie wyobraża sobie, by było inaczej. Praca daje jej poczucie niezależności. Dodatkowo jest spełniona w swoim zawodzie. Anita uważa, że ma szczęście do ludzi. Choć na co dzień jest szczęśliwa, w jej życiu nie brakowało ciężkich chwil. Pomimo tego wciąż wierzy w prawdziwą miłość. Jej wymarzony partner musi być otwarty i chętny na wspólne doświadczenia. 

'Sanatorium miłości'. Iwona "Sanatorium miłości". Iwona chce poderwać południowca. "Będzie hiszpańskiej urody"

Anita Nowicka wyjawiła swoje preferencje odnośnie mężczyzn

W programie "Sanatorium miłości" wielu bohaterów odnalazło miłość, na przykład Iwona i Gerard czy Adam i Marta. Niektórzy wzięli nawet ślub. Inni mieli mniej szczęścia. Jak się okazało, Anita Nowacka w przeszłości nie miała dobrych doświadczeń. Większość napotkanych mężczyzn nie było w jej typie. W wywiadzie z "Super Expressem" wyznała, na co zwraca uwagę, szukając idealnego kandydata. 

Faceci szukają młodszych kobiet. Wiadomo, ja też bym wolała fajnego, młodego faceta z kasą. Te stereotypy się sprawdzają, ale prawdą jest, że interesujących facetów jest mało i do tego są wybredni - przyznała Anita Nowicka w rozmowie z "Super Expressem".

Marta Manowska "Sanatorium miłości". Uczestniczki o Marcie Manowskiej

Anita Nowicka nie ukrywa swoich preferencji. Nie pociesza ją jednak to, że niektórzy mężczyźni kierują się stereotypami. Choć póki co nie znalazła miłości, nadal się nie poddaje. Uczestniczka "Sanatorium miłości" postanowiła spróbować sił na aplikacjach randkowych. Często ułatwiają one szybkie poznanie dużej ilości kandydatów. Jak się jednak okazało, ten pomysł również nie przyniósł rezultatów. 

Przeszłam już chyba wszystkie portale randkowe i nie znalazłam tam nikogo ciekawego - wyznała Anita.
 

Pomimo braku partnera, Anita Nowicka świetnie bawiła się podczas finału. Zachwycała w białej, zdobionej brokatem sukni. Stylizację dopełniła perłowymi dodatkami w postaci naszyjnika i bransoletki. Postawiła również na delikatnie kręcone włosy i lekki makijaż. Choć na bal przyszła sama, z jej twarzy nie schodził uśmiech. Tak zakończyła się jej przygoda z programem. W "Sanatorium miłości" słynęła z kontrowersyjnych opinii. Choć w show jej się nie powiodło, Anita Nowicka wierzy, że w końcu znajdzie idealną drugą połówkę. Pomimo konkretnych wymagań, jest pełna nadziei. ZOBACZ TEŻ: "Sanatorium miłości". Uczestniczki o Marcie Manowskiej. Anita zdradza, co usłyszała od prowadzącej

Więcej o: