"Sanatorium miłości". Ci uczestnicy odnaleźli miłość. Niektórzy stanęli nawet na ślubnym kobiercu

"Sanatorium miłości" to świetna przygoda dla seniorów. Pozwala nie tylko na zawarcie nowych znajomości, ale i utworzenie poważnych relacji. Iwona i Gerard są najbardziej rozpoznawalną parą programu. Nie tylko oni znaleźli miłość. Sprawdźcie, jak się prezentują sprawy sercowe kuracjuszy.

"Sanatorium miłości" od kilku lat cieszy się sporą popularnością i ogromnym zainteresowaniem wśród widzów TVP. Program doczekał się pięciu sezonów, w każdym z nich w roli prowadzącej mogliśmy oglądać Martę Manowską. Do tej pory kuracjusze gościli m.in. w Ustroniu, Szczawnicy i Busko-Zdroju. Ostatnia edycja zagwarantowała fanom wiele skrajnych emocji. Uwielbiana para ogłosiła rozstanie. Z kolei królowa turnusu poinformowała o przeprowadzce do Hiszpanii. Co słychać u pozostałych uczestników poprzednich edycji? Wielu z nich znalazło miłość. Niektórzy stanęli nawet na ślubnym kobiercu. 

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

"Sanatorium miłości". Ci seniorzy odnaleźli szczęście w miłości 

Jak się okazuje, szczęście po randkowym show uśmiechnęło się głównie do panów. Do szczęśliwie zakochanych należy m.in. Adam Sieradzki, który powiedział sakramentalne "tak" w czerwcu 2021 roku.

 

Z kolei Iwona i Gerard to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par programu. Seniorzy wystąpili w drugiej edycji "Sanatorium miłości" i od tamtej pory nie rozstają się ani na krok. Para planuje ślub. W jednej z rozmów oboje przyznali, że będzie to kameralna uroczystość. Ceremonia została zaplanowana na sierpień 2023 roku. 

 

Sporo kontrowersji wzbudził Dariusz, którego mieliśmy okazję poznać w piątej edycji "Sanatorium miłości". Mężczyzna nie chciał być obłudny i od razu poinformował, że szuka dobrej kochanki. Zaraz po zakończeniu randkowego show uczestnik wyznał, że zakochał się w o siedem lat młodszej Joli. Doszło nawet do romantycznych oświadczyn na plaży w Sopocie. Para pod koniec lipca 2023 roku planuje ślub cywilny. Ceremonia odbędzie się w ogrodzie, później najbliżsi zostaną zaproszeni na przyjęcie do restauracji

 

Niestety, nie wszystkie relacje zawarte w "Sanatorium miłości" przetrwały próbę czasu. Mimo szczerych chęci i płomiennych uczuć niektóre zauroczenia szybko wygasły. Być może tak samo było w przypadku Uli i Zdzisława, którzy wystąpili w najnowszej edycji randkowego show, a zaraz po emisji finałowego odcinka media obiegła informacja o ich rozstaniu. Seniorka miała zauważyć w partnerze cechy, których do tej pory nie dostrzegała. Wsparcie otrzymała od programowego kolegi Józka.

 

Kibicowaliście którejś z tych par? Więcej zdjęć uczestników programu znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.