"Sanatorium miłości". Joanna znalazła miłość? Pozuje w objęciach znanego modela. "Super para"

Joanna, uczestniczka piątego sezonu "Sanatorium miłości", nie znalazła partnera w programie, jednak zyskała rozpoznawalność i sympatię widzów. Teraz fani spekulują, czy związała się z przystojniakiem znanym z telewizji.

Asia Dyrkacz była bohaterką piątego sezonu "Sanatorium miłości". 65-latka niedawno wróciła z USA, gdzie zajmowała się prowadzeniem agencji pośrednictwa pracy i modelingiem. W programie poszukiwała miłości, jednak nie udało jej się znaleźć partnera, który odpowiadałby jej wymaganiom.

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

"Sanatorium miłości". Joanna bryluje u boku przystojniaka

Joanna aktywnie działa w mediach społecznościowych. Niedawno niemałą sensację wzbudziło jej zdjęcie u boku Andrzeja Sikorskiego, uczestnika czwartej edycji show prowadzonego przez Martę Manowską. Dyrkacz szybko wyjaśniła, że z mężczyzną łączą ją jedynie relacje koleżeńskie.

Poznajemy się ze wszystkich edycji na Facebooku. On mieszka w Warszawie, dlatego po koleżeńsku, bez zobowiązań, spotkaliśmy się na kawę. To wszystko - mówiła w rozmowie z portalem Telemagazyn.

Kilka tygodniu po publikacji zdjęcia z Sikorskim, fani zaczęli łączyć Joannę ze znanym modelem. Wszystko za sprawą fotografii zamieszczonej na instagramowym profilu emerytki. Tajemniczy przystojniak to Ireneusz Korzeniewski. Mężczyzna działa w mediach społecznościowych pod nickiem @styleman.pl i pokazuje, jak wyglądać modnie po 60. Pojawiał się także w telewizji, między innymi w "Pytaniu na śniadanie".

 
Super spotkanie z @styleman.pl i rozmowa na temat przyszłych projektów - czytamy we wpisie dołączonym do zdjęcia Joanny i Ireneusza.

Internauci natychmiast podchwycili temat i zaczęli gratulować rzekomym zakochanym.

Super para!
Brawo.
To cudowna kobieta! - czytamy w komentarzach.

Joanna nie zdradziła jednak, czy z modelem łączy ją coś więcej, czy jedynie wspólnie działają na polu zawodowym.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.