"Sanatorium miłości". Joanna Dyrkacz i Andrzej Sikorski znowu razem. "Niedługo zdradzimy więcej"

Joanna Dyrkacz i Andrzej Sikorski z "Sanatorium miłości" po raz kolejny zostali przyłapania razem. Seniorka pozowała obok byłego piłkarza, trzymając okazały bukiet kwiatów. Czyżby coś jednak było na rzeczy?

Joanna Dyrkacz jest jedną z ulubionych bohaterek piątej edycji "Sanatorium miłości". Kobieta przez 40 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie była modelką. Widzowie randkowego show doceniają jej klasę i wdzięk. Z kolei fani dopatrują się romansu między Joanną a Andrzejem Sikorskim z poprzedniej edycji. Para po raz kolejny była widziana w swoim towarzystwie. 

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

"Sanatorium miłości". Joanna z kwiatami u boku Andrzeja 

Już jakiś czas temu Joanna z piątej edycji "Sanatorium miłości" wprawiła fanów w niemałe zaskoczenie, gdy pokazała wspólną fotografię z Andrzejem Sikorskim z poprzedniej edycji. Spora część internautów zaczęła spekulować, że może ich łączyć coś więcej. Jednak uczestniczka randkowego show postanowiła szybko sprowadzić ich na ziemię. Wytłumaczyła, że tylko się kolegują, a poza tym mieszkają blisko siebie. Niedawno doszło do ponownego spotkania kuracjuszki i byłego piłkarza. I to nie w byle jakim miejscu. Na Facebooku seniorka udostępniła kolejne zdjęcia w towarzystwie Andrzeja. Oboje ciepło ubrani, w okularach przeciwsłonecznych stoją na zewnątrz w piękny dzień. Joanna trzyma w ręku bukiet pięknych kwiatów, a Andrzejowi uśmiech nie schodzi z twarzy.

Udział uczestników "Sanatorium miłości" TVP Asi Dyrkacz i Andrzeja Sikorskiego w filmowaniu teledysku. Już niedługo zdradzimy więcej - napisała Joanna na Facebooku.

Do opublikowanych zdjęć Joanna dodała krótki komentarz. Z opisu wynika, że seniorzy wzięli udział w tajemniczym teledysku. Do tej pory szczegóły projektu nie są znane, ale Joanna z pewnością już niedługo uchyli kolejnego rąbka tajemnicy.

 

Myślicie, że sprawdzą się w nowej roli?

Więcej o: