"Sanatorium miłości". Ewa miała dwóch mężów. Zaskoczyła wyznaniem. "Jestem bardzo wymagająca"

W piątej edycji "Sanatorium miłości" pojawiły się już obiecujące relacje. Jest szansa, że niektórzy kuracjusze nie opuszczą Buska-Zdroju samotnie. Z kolei Ewa w najnowszym odcinku zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć nieco o swojej przeszłości. Okazuje się, że dwa razy wychodziła za mąż.

W szóstym odcinku piątej edycji "Sanatorium miłości" nie brakowało emocji. Prowadząca program wręczyła kopertę dla kuracjuszki odcinka - Uli, ta z radością od razu ubrała się, wyszła z pokoju i pobiegła zaprosić swojego wybranka na kolejne romantyczne spotkanie. Z kolei Ewa spotkała się z Martą Manowską. W trakcie rozmowy kobieta opowiadała o swojej przeszłości. Była dwa razy mężatką. 

'Sanatorium miłości' odc. 6 "Sanatorium miłości". Fani mają już faworytów. Przyszli finaliści?

"Sanatorium miłości". Ewa miała młodszego męża

Ewa z "Sanatorium miłości" wcześnie stanęła na ślubnym kobiercu. Pierwszy raz wyszła za mąż, gdy miała zaledwie 21 lat. Zakochani poznali się jeszcze za czasów liceum. Wybranek Ewy był bardzo przystojny i wysportowany, ale związek nie trwał długo. Pokonała go rozłąka i próba czasu. Z pierwszego małżeństwa Ewa ma 43-letniego syna.

Skończyłam szkołę średnią, idąc na dyskotekę, poznałam go. To był sportowiec, zapaśnik, bardzo przystojny mężczyzna. Później wyjechał do Niemiec, ale ja nie chciałam. Wrócił i chciał zostać, ale ja już nie chciałam. To były trzy lata rozłąki, miałam już kogoś innego - zdradziła Ewa.

Wraz z upływem czasu Ewa zapragnęła kolejnego dziecka. Choć towarzyszyło jej wtedy nietypowe podejście do sprawy, gdyż nie chciała się z nikim wiązać. Niebawem jednak spotkała następną miłość. Drugiego męża Ewa również poznała na imprezie. Mężczyzna był od niej siedem lat młodszy. Owocem związku jest syn Wojciech. Niestety para rozstała się po kilku latach małżeństwa.

Poszłam na dyskotekę i poznałam mojego drugiego męża. Po dwóch tygodniach oświadczył się. Dokładnie 20 lat po narodzinach pierwszego syna, urodził się drugi, Wojtek. Po siedmiu latach rozstaliśmy się - wyznała Ewa.
 

Joanna, 'Sanatorium miłości' "Sanatorium miłości". Asia odpowiada hejterom. "Postawcie się w naszej sytuacji"

W dalszej części rozmowy z Martą Manowską Ewa wyznała, czego teraz poszukuje u potencjalnego partnera. Seniorka stwierdziła, że lubi młodszych mężczyzn, którzy jednocześnie odpowiadają jej wizualnie.

W moim wieku mężczyźni nie są zadbani. U mnie bardzo dużą rolę gra pierwsze wrażenie. Jeżeli mnie nie pociąga, to nic z tego nie będzie. Chodzi o zęby, wzrost, posturę, figurę, nawet głos, żeby mnie nie drażnił. W moim wieku już takich mężczyzn nie ma. Jestem bardzo wymagająca - powiedziała Ewa.

Śledzicie losy bohaterów programu? Premierowy odcinek "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany 12 lutego o godzinie 21:20 na antenie TVP 1

Więcej o: