"Sanatorium miłości". Iwona przeszła szaloną metamorfozę. Możecie jej nie poznać

Przed nami jeden z najbardziej emocjonujących odcinków "Sanatorium miłości". Telewizja Polska uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała pierwsze zdjęcie po metamorfozach uczestników. Są nie do poznania. Sami zobaczcie.

Piąta edycja "Sanatorium miłości" rozkręciła się w najlepsze. Zdążyliśmy już dokładnie poznać uczestników. Między niektórymi kuracjuszami narodziły się już pewne uczucia, a widzowie mają już swoich faworytów. W kolejnym odcinku randkowego show możemy się spodziewać kolejnych niespodzianek. Seniorzy przejdą szalone metamorfozy. W mediach społecznościowych udostępniono pierwsze zdjęcia. Iwona skradła całe show.

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

"Sanatorium miłości". Uczestnicy przeszli szalone metamorfozy. Iwona skradła serca fanów

Iwona Żarnowiecka jest jedną z bardziej rozpoznawalnych uczestniczek piątej edycji "Sanatorium miłości". Gęste, długie, rude włosy stały się jej znakiem rozpoznawczym. Właściwie trudno sobie wyobrazić seniorkę w innym wydaniu. A tu proszę. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie możemy zobaczyć Iwonę w zupełnie odmienionej fryzurze. Kobieta zaszalała z metamorfozą i zaprezentowała się fanom w jasnym blondzie. Trzeba przyznać, że w nowym kolorze bardzo jej do twarzy. Wygląda obłędnie.

Panie zaszaleją i wypróbują nowy image. Jak się wam podobają Bożena i Iwona? - napisano na Instagramie.
 

Pod opublikowanym postem pojawiły się licznie komentarze. Internauci chwalili obie panie, ale trzeba przyznać, że to Iwona w nowej fryzurze skradła całe show. Fani nie szczędzili jej miłych snów. 

Pani Iwonie pasuje ten kolor!
Blond lepiej pasuje do Iwony, o wiele młodziej wygląda.
Pani Iwono! Rewelacja, piękne ma pani włosy.
Jestem pod wielkim wrażeniem. Iwona super wyglądasz! - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Po udanych metamorfozach wszyscy uczestnicy mają wyruszyć na wspólną dyskotekę. Po zdjęciach możemy wnioskować, że będą się świetnie bawić.

Śledzicie losy bohaterów programu? Premierowy odcinek "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany już 12 lutego o godzinie 21:20 na antenie TVP 1

Więcej o:
Copyright © Agora SA