"Sanatorium miłości". Joanna jest w związku z uczestnikiem poprzedniej edycji? Zdjęcie wiele zdradza

Joanna, uczestniczka piątej edycji "Sanatorium miłości", opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z Andrzejem, bohaterem czwartego sezonu. Czy piękna emerytka odnalazła miłość u boku Sikorskiego? Odpowiedziała.

Joanna Dyrkacz jest jedną z najbardziej popularnych uczestniczek piątego sezonu "Sanatorium miłości". Emerytka niedawno wróciła z USA, gdzie żyła przez 40 lat. W przeszłości zajmowała się modelingiem, była także właścicielką agencji pośrednictwa pracy. Dyrkacz przez lata zmagała się z uzależnieniem od alkoholu, a kiedy wyszła z nałogu, założyła fundację na rzecz pomocy osobom z chorobą alkoholową.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną
Moje początki w USA były bardzo ciężkie... dużo fizycznej pracy i stresu, brak rodziny i wsparcia i tylko dlatego, że jestem silną Polką, siłaczką - wytrwałam. Oczywiście, dostałam prezent od losu, mając szansę wyjazdu, ale zrobiłam z tym coś dobrego. Od dziesięciu lat mam fundację NGO i poświęcam całą moją energię, czas i pieniądze, żeby pomóc ludziom, którzy mają problemy z nałogami i chorobami psychicznymi. Moją filozofią życia jest, że miłość przyciąga miłość - napisała w swojej wizytówce.

"Sanatorium miłości". Joanna jest w związku z Andrzejem Sikorskim? Skomentowała

Joanna Dyrkacz jest osobą bardzo energiczną i nowoczesną. Emerytka aktywnie prowadzi konta w mediach społecznościowych. Niedawno na Instagramie pojawiło się zdjęcie, do którego pozowała u boku Andrzeja Sikorskiego, uczestnika czwartej edycji "Sanatorium miłości". Widzowie zaczęli spekulować, że parę łączy coś więcej, zwłaszcza, że fotografię z dwuznacznym opisem udostępnił również Sikorski.

Szukaj, a znajdziesz, mówi przysłowie - czytamy w opisie do zdjęcia.
 

Zdjęcie zniknęło już z profilu Dyrkacz, a bohaterka skomentowała zamieszanie. Według jej słów, znajomość z Andrzejem nie ma charakteru romantycznego.

Spotkałam się z Andrzejem na kawę, więc trudno powiedzieć o jakiekolwiek relacji - skomentowała w rozmowie z redaktorem portalu Plejada.

Kibicujecie Andrzejowi i Joannie?

Więcej o: