"Sanatorium miłości". Iwona sprzedaje warszawskie mieszkanie. Wystrój na bogato. Znamy cenę

W życiu Iwony z piątej edycji "Sanatorium miłości" nadchodzi wielka zmiana. Królowa turnusu planuje sprzedać mieszkanie i wyjechać do słonecznej Hiszpanii. Seniorka nie kryje podekscytowania.

Iwona jeszcze niedawno świętowała triumf w piątej edycji "Sanatorium miłości", teraz przychodzi z kolejną bombową wiadomością. Seniorka planuje prawdziwą życiową rewolucję. Zamierza wyprowadzić się do Hiszpanii. W Andaluzji czeka już nawet na nią mieszkanie. Jedyne, co dalej trzyma ją w Polsce, to nieruchomość w Warszawie.

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

'Sanatorium miłości' Ula, Zdzisław i Józef "Sanatorium miłości". Józek zbliżył się do Uli. "Budujemy przyjaźń"

"Sanatorium miłości". Iwona sprzedaje mieszkanie i wyjeżdża do Hiszpanii. Zobaczcie, jak do tej pory mieszkała 

Iwona z piątej edycji randkowego show miała ostatnio okazję porozmawiać z "Faktem". Wyszło na jaw, że w obecnym mieszkaniu mieszka od 2015 roku. Nieruchomość znajduje się na warszawskiej Białołęce i liczy 65 metrów kwadratowych. Mieszkanie mieści się w trzykondygnacyjnym budynku. Iwona ma do dyspozycji trzy pokoje na parterze, w tym dobrze wyposażoną czarno-białą kuchnię oraz wykończoną łazienkę w stylu glamour. W salonie królują ekstrawaganckie kolory m.in. czerwony.

To mieszkanie w spokojnej, kameralnej okolicy, mam świetnych sąsiadów. Wszyscy się uwielbiamy, a tego w tych czasach ze świecą szukać - zachwalała Iwona.

To jeszcze nie koniec wiadomości. Iwona może cieszyć się również 16-metrowym i zadbanym ogródkiem

Wracałam z pracy z zatłoczonego i hałaśliwego centrum, siadałam w ogródku i odpoczywałam. Cisza, spokój i niski czynsz to atuty tego miejsca - wyznała Iwona.

Oprócz tego mieszkanie Iwony położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Blisko jest przystanek, przedszkole, plac zabaw, obiekty sportowe oraz sklepy spożywcze. Mimo to seniorce nie jest żal opuszczać miejsca, w którym spędziła kilka lat. Twierdzi, że od dwóch miesięcy jest na emeryturze i zamierza korzystać z życia.

Mam już mieszkanie w Hiszpanii. Ja nie jestem sentymentalna, może to dobrze, a może źle. Ale ja lubię zmianę, lubię, jak coś się dzieje. Sprzedałabym najlepiej dom z meblami. Mnie potrzebne są tylko rzeczy osobiste, ubrania, książki i szkło - zdradziła Iwona.

Darek w 'Sanatorium Miłości' "Sanatorium miłości". Dariusz się żeni! Oświadczył się ukochanej na plaży

Iwona jest otwarta na gości. Ma nadzieje, że po przeprowadzce do fantastycznego miejsca będą odwiedzać ją przyjaciele.

Przyjaciele będą do mnie przyjeżdżać do San Pedro. Ja nie mogę się doczekać, aż będę mogła ich gościć! Czekam tylko na to słońce, ciepłą wodę, lazurowe niebo i nic więcej, tylko odpoczywać - powiedziała Iwona.

Cena za 65-metrową nieruchomość z ogródkiem wynosi 774 tysięcy złotych. Myślicie, że Iwona z "Sanatorium miłości" szybko znajdzie na nie chętnego kupca? Zdjęcia mieszkania możecie obejrzeć TUTAJ.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: