"Królowe życia". Laluna żałuje niektórych operacji plastycznych? Odpisała na pytanie

Laluna dała się poznać w "Królowych życia". Celebrytka nigdy nie ukrywała zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej. Na Instagramie zapytano ją, czy żałuje którejś operacji. Padła szczera odpowiedź. Teraz już wszystko jasne.

"Królowe życia" jakiś czas temu zniknęły z anteny TTV. Mimo to najwierniejsi fani dalej mogą śledzić losy ulubionych bohaterek. Wszystko za sprawą nowego programu o nazwie "Diabelnie boskie". Na ekranie nie zabrakło Laluny. Gwiazda w reality show rozprawiała nad biznesem i opowiedziała o interesach, które prowadzi. Bez wątpienia to życie prywatne bardziej interesuje fanów celebrytki. Ciekawość wzbudzają zwłaszcza operacje plastyczne, jakie przeszła. W najnowszej serii pytań na Instagramie Laluna rozwiała wszystkie wątpliwości.

Zobacz wideo Sylwia Peretti o odejściu z "Królowych życia": Zrezygnowałam przez to, jak Łukasz i ja byliśmy postrzegani

Sylwia PerettiSylwia Peretti na zdjęciu z mamą. Fani są zachwyceni. "Tylko pozazdrościć"

"Królowe życia". Laluna szczerze o operacjach plastycznych 

Laluna nie kryje zamiłowania do medycyny estetycznej. Na swoim koncie ma wiele operacji plastycznych. Niedawno celebrytka przeszła operację nosa, uszu, a także inwazyjny zabieg oczu - foxy eyes. Nie zamierza na tym poprzestać. Laluna już zapowiedziała kolejne wizyty u chirurga. Tym razem nie chodzi o twarz, a o ciało. Przy okazji gwiazda "Królowych życia" wyznała, że nie zamierza kończyć z operacjami plastycznymi, dopóki nie będzie wyglądać tak, jak sobie wymarzyła.

 

Laluna"Królowych życia" stara się trzymać kontakt z fanami i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio postanowiła wejść z nimi w interakcję i przeprowadziła popularną serię pytań Q&A na Instagramie. W trakcie nie mogło zabraknąć pytań o poprawianie urody. Jeden z internautów zapytał wprost.

Czy którejś ze swoich operacji/zabiegów żałujesz? - zapytano.

Odpowiedź celebrytki była krótka i zwięzła. 

Nie! - napisała Laluna.

'Królowe życia'. Laluna'Królowe życia'. Laluna Instagram/@lala_laluna_official

Julia von SteinJulia von Stein z "Królowych życia" rozpuściła kwas w twarzy. I się rozmyśliła

 

Wszystko wskazuje na to, że operacje plastyczne Laluny najbardziej intrygują internautów. A wy jesteście ciekawi, w jakiej odsłonie jeszcze ją zobaczymy?

Więcej o: