Laluna leci na nowe operacje. Lista długa i przerażająca. "Odcięcie mięśni i wywalanie resztek tłuszczu"

Laluna wymieniła podczas "Q&A" na Instagramie listę wszystkich zabiegów, jakie chce w najbliższym czasie wykonać. Celebrytka planuje modyfikacje niemalże na całym ciele.

Laluna Unique dała się poznać jako bohaterka show TTV "Królowych życia". Celebrytka charakteryzuje się oryginalnym wyglądem i nie ukrywa zamiłowania do zabiegów oraz licznych operacji plastycznych. Laluna otwarcie przyznaje się do "poprawiania" urody u ulubionych chirurgów plastycznych w Stambule. Ostatnio informowaliśmy, że bohaterka "Królowych życia" znowu szykuje się pod nóż. Teraz mamy listę wszystkich operacji, jakie wkrótce ma przejść.

Laluna wymienia listę najbliższych operacji. Krótka nie jest

Laluna zdradziła na Instagramie wszystkie zabiegi, o jakich marzy w najbliższym czasie. Jak sama wyznała, nie wie, czy lekarz prowadzący będzie w stanie wykonać tyle operacji na raz. Gwiazda ma w planach zmiany niemal na całym ciele - od oczu, przez nos, aż po uda.

Chcę nowy, mniejszy, rosyjski nos, foxy oczy, lifting nóg, plazma na brzuch i ciało (czyli odcięcie mięśni i wywalanie resztek tłuszczu), plecy, ręce. Nie wiem, czy lekarz się zgodzi na tyle rzeczy. Pewnie znowu się na mnie wydrze i rozłoży na dwa razy, a więc trzeba będzie podjąć decyzję. Bo gdybym nie robiła nóg, to zrobiłabym całą resztę, ale lifting i plastyka ud to jest mega inwazyjna operacja.

W dalszej części wpisu wyznała, że obawia się poruszania po operacji nóg. Zapowiedziała także, że cały proces będzie relacjonować na bieżąco.

Nie wiem, jak będę chodziła, bo będę miała cięcie na nogach wewnątrz ud. Robię sobie mega szczupłe uda i będę wam zdawała relację, jak zwykle - poinformowała celebrytka.

Laluna wymienia operacjeLaluna wymienia operacje fot. Instagram

Przypominamy, że Laluna jakiś czas temu w odpowiedzi na jedno z pytań od fanów w "Q&A" ujawniła, ile łącznie wydała na zabiegi i operacje. Kwota robi wrażenie.

Zobacz też: "Królowe życia". Na czym zarabia Laluna? Znamy odpowiedź. Jakiś czas temu oferowała nawet... własne ciało

Więcej o: